Results

Filter by team

Sunday 17 May 2015

Under 7 Single Team Friendly League D

10:00
Seacroft Community Colts FC U7
vs
Garforth Rangers Juniors Red U7

Under 14 Division 2

10:00
Garforth Rangers Juniors
vs
Shadwell United FC
10:00
Tingley Athletic Juniors FC
0 - 3 Full time
Yorkshire Amateur Juniors FC

Under 14 Division 3

10:00
Kippax Athletic
0 - 14 Full time
Kirkstall Crusaders JFC

Under 16 Division 2

10:00
Glasshoughton Welfare Juniors
vs
Amaranth Juniors
10:00
Rothwell Juniors FC (Reds)
vs
Glen Juniors

Under 16 Division 3

10:00
Sherburn White Rose
vs
Kippax Athletic Juniors
10:00
Tingley Athletic Juniors
vs
Horsforth St Margarets JFC (Twisters)

Tuesday 12 May 2015

Under 14 Division 3

18:00
Kirkstall Crusaders JFC
vs
Kippax Athletic

Under 16 Division 2

18:30
Glasshoughton Welfare Juniors
1 - 1 Full time
Collingham JFC (Eagles)

Sunday 10 May 2015

Under 7 Single Team Friendly League D

10:00
Garforth Rangers Juniors Red U7
vs
Collingham Juniors U7

Under 11 Division 3

10:00
Colton Juniors
vs
Bardsey Juniors
10:00
Sherburn White Rose
vs
Bardsey Juniors

Under 12 Division 1

10:30
North East Leeds JFC
vs
Stanningley Albion Red
10:30
Pontefract Collieries
1 - 2 Full time
Hunslet Club Juniors FC
10:30
Rothwell Town Red
vs
Horsforth St Margarets Colts
10:30
Shadwell United FC
vs
Colton Juniors Crusaders
10:30
Sherburn White Rose Juniors FC
vs
Guiseley Juniors Yellow

Under 12 Division 2

10:30
FC Catalan Soccer
5 - 1 Full time
Wortley FC Juniors
10:30
Glen Juniors
vs
Colton Juniors Knights
10:30
Horsforth St Margarets Mustangs
4 - 2 Full time
Churwell Lions Juniors FC
10:30
Leeds City Juniors FC
vs
Altofts Juniors

Under 12 Division 4

10:30
Carlton & Rothwell Giants
3 - 1 Full time
Wortley FC Colts
TBC
Hunslet Club Greens
6 - 0 Full time
Wakefield Jets

Under 13 Division 3

10:00
Kirkstall Crusaders
1 - 1 Full time
Churwell Lions JFC Black

Under 14 Division 2

10:00
Garforth Rangers Juniors
vs
Shadwell United FC
10:00
Tingley Athletic Juniors FC
0 - 0 Full time
CTA Select Academy Orange

Under 14 Division 3

10:00
Kirkstall Crusaders JFC
0 - 0 Full time
Horsforth St Margarets JFC (Broncos)
10:00
Wrenthorpe Rangers JFC (Wasps)
vs
Leeds City Juniors Colts FC

Under 16 Division 2

10:00
Churwell Lions Junior FC
0 - 4 Full time
Glasshoughton Welfare Juniors
10:00
Rothwell Juniors FC (Reds)
vs
Glen Juniors

Under 16 Division 3

10:00
Horsforth St Margarets JFC (Twisters)
1 - 2 Full time
Leeds City Juniors Colts
10:00
Pontefract Sports & Social
vs
Tingley Tigers
14:00
Shadwell United JFC (Athletic)
vs
Sherburn White Rose

Saturday 9 May 2015

Under 12 Division 1

12:00
Colton Juniors Crusaders
vs
North East Leeds JFC

Thursday 7 May 2015

Under 12 Division 1

18:30
Horsforth St Margarets Colts
vs
Pontefract Collieries

Under 14 Division 2

18:00
Garforth Rangers Juniors
vs
Shadwell United FC

Under 14 Division 3

10:00
Amaranth Juniors FC
vs
Wrenthorpe Rangers JFC (Hornets)

Wednesday 6 May 2015

Under 11 Division 3

18:30
Colton Juniors
vs
Bardsey Juniors

Under 12 Division 1

18:30
Colton Juniors Crusaders
vs
Sherburn White Rose Juniors FC
18:30
Hunslet Club Juniors FC
3 - 0 Full time
North East Leeds JFC

Under 12 Division 2

18:30
Horsforth St Margarets Mustangs
vs
Altofts Juniors

Under 12 Division 4

TBC
Castleford White Rose
2 - 2 Full time
Wortley FC Colts

Under 14 Division 2

18:30
Shadwell United FC
vs
Garforth Rangers Juniors

Under 14 Division 3

10:00
Amaranth Juniors FC
vs
Wrenthorpe Rangers JFC (Hornets)

Sunday 3 May 2015

Under 11 Division 3

10:00
Colton Juniors
vs
Bardsey Juniors
10:00
Sherburn White Rose
3 - 0 Full time
Bardsey Juniors
10:00
Tingley Athletic Juniors
5 - 4 Full time
Stanningley Albion

Under 12 Division 1

TBC
Colton Juniors Crusaders
W - L
Rothwell Town Red
TBC
Stanningley Albion Red
3 - 0 Full time
Sherburn White Rose Juniors FC

Under 12 Division 2

10:30
Churwell Lions Juniors FC
2 - 4 Full time
Glen Juniors
10:30
Wortley FC Juniors
3 - 3 Full time
Leeds City Juniors FC

Under 12 Division 4

10:30
Carlton & Rothwell Giants
4 - 1 Full time
Tingley Athletic
10:30
Castleford White Rose
2 - 2 Full time
Wortley FC Colts
10:30
Chapeltown FYDC
0 - 0 Full time
Rothwell Town Blues
10:30
Horsforth Galaxy Meteors
L - W Full time
Amaranth Juniors
10:30
Hunslet Club Greens
6 - 0 Full time
Wakefield Jets

Under 13 Division 3

10:00
Wortley FC Juniors
0 - 0 Full time
Kirkstall Crusaders

Under 14 Division 2

10:00
Stanningley Albion Red
0 - 6 Full time
Yorkshire Amateur Juniors FC
10:00
Tingley Athletic Juniors FC
0 - 2 Full time
Shadwell United FC

Under 14 Division 3

10:00
Horsforth St Margarets JFC (Broncos)
0 - 0 Full time
Amaranth Juniors FC
10:00
Kirkstall Crusaders JFC
vs
Kippax Athletic
10:00
Wrenthorpe Rangers JFC (Wasps)
vs
Stanningley Albion Black

Under 16 Division 2

10:00
Churwell Lions Junior FC
vs
Glen Juniors
10:00
Glasshoughton Welfare Juniors
vs
Collingham JFC (Eagles)
10:00
Hunslet Club Greens
vs
Colton Juniors
10:00
Wortley FC Juniors
2 - 4 Full time
Rothwell Juniors FC (Reds)

Under 16 Division 3

TBC
Kippax Athletic Juniors
W - L
Tingley Tigers
TBC
Leeds City Juniors Colts
0 - 4 Full time
Horsforth St Margarets JFC (Twisters)
TBC
Pontefract Sports & Social
5 - 1 Full time
Sherburn White Rose

Saturday 2 May 2015

Under 12 Division 1

TBC
Colton Juniors Crusaders
1 - 0 Full time
Stanningley Albion Red

Under 12 Division 2

10:30
Churwell Lions Juniors FC
0 - 0 Full time
Horsforth St Margarets Mustangs

Under 14 Division 3

10:00
Wrenthorpe Rangers JFC (Wasps)
vs
Leeds City Juniors Colts FC

Latest news

Under 8’s GJFL Cup Competition
Club Under 8’s GJFL Cup Competition

Under 8’s GJFL Cup Competition Sunday 17th September first game kicks off at 10:00 am

Farsley Celtic JFC Coaching Opportunity
Club Farsley Celtic JFC Coaching Opportunity

Coaches required by Farsley Celtic JFC

Manager Wanted
General Manager Wanted

Manager Wanted

Garforth Junior Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe