Results

Filter by team

Saturday 30 April 2016

U8's - Friendly League - 1 Team

10:00
Crofton Juniors FC
vs
Garforth Rangers Juniors FC Red
10:00
Kippax Athletic Juniors U8
vs
Glen Juniors FC
10:00
North East Leeds U8 (Single)
vs
LS27 FC
10:00
Seacroft Community Colts FC
vs
Horsforth JFC U8 (Single)

Friday 29 April 2016

Under 17's - Division 2A & 2B

10:00
rothwell juniors fc ( whites )
vs
pontefract sports & social

Thursday 28 April 2016

Under 17's - Division 2A & 2B

10:00
KIPPAX ATHLETIC JUNIORS
vs
SELBY TOWN FC
10:00
TEAM DYNAMOS WANDERERS FC
vs
PUDSEY JUNIORS

Under 16's - Division 1

18:00
Churwell Lions
vs
Glen Juniors FC (Blues)
18:00
Rothwell Town Juniors FC
vs
Farsley Celtic Juniors

Under 16's - Division 2

18:00
Pontefract St Joseph's JFC
vs
Kippax Athletic Juniors
18:00
Savile United F.C
vs
Horsforth St Margarets JFC
18:00
Stanningley Albion JFC
vs
Pudsey Juniors FC
18:00
Yorkshire Amateur Juniors FC
vs
Glen Juniors FC (Whites)

Under 15's - Division 1

18:00
Garforth Villa JFC
vs
Robin Hood Athletic JFC Blue

Under 15's - Division 2

10:00
Kirkstall Crusaders JFC
vs
Garforth Rangers JFC (Whites)
10:00
Robin Hood Athletic JFC White
vs
Stanningley Albion JFC Red

Under 15's - Division 3

18:00
Altofts Juniors FC
vs
Leeds City Juniors Colts FC
10:00
Colton Juniors FC
vs
Pontefract Sports and Social JFC

Under 14's - Division 1

18:30
Guiseley Juniors FC White
vs
Horsforth St Margarets JFC Colts
18:00
Guiseley Juniors FC Yellow
vs
Wigton Moor Juniors FC

Wednesday 27 April 2016

Under 13's - Division 5

18:30
Rothwell Town Juniors FC White
vs
Carlton & Rothwell Giants JFC
18:30
Wrenthorpe Rangers JFC
vs
Whitkirk Wanderers JFC Blue

U8's - Friendly League - 1 Team

18:30
Bramley Phoenix FC
vs
North East Leeds U8 (Single)
18:30
Crofton Juniors FC
vs
Sherburn White Rose Juniors FC
18:30
Horsforth JFC U8 (Single)
vs
Garforth Villa JFC

Tuesday 26 April 2016

Under 16's - Division 2

10:00
Hunslet Club JFC
vs
Stanningley Albion JFC

Under 14's - Division 3

18:30
Wakefield Jets JFC
vs
Tingley Athletic JFC Tornados

Under 12's - Division 1

18:00
Gipton Juniors FC Titans
vs
Leeds Juniors FC

Under 12's - Division 3

18:00
Stanningley Albion JFC Red
vs
Horsforth Galaxy FC

Sunday 24 April 2016

Under 18's - Division 1

14:00
Garforth Rangers Juniors FC
vs
Garforth Villa
14:00
Garforth Villa
vs
Colton Juniors FC
14:00
Normanton Athletic JFC
vs
Howden Clough JFC

Under 17's - Division 1

10:00
Rothwell Juniors FC (Reds)
vs
Pontefract Collieries

Under 17's - Division 2A & 2B

10:00
LEEDS CITY JUNIORS (COLTS)
vs
KIPPAX ATHLETIC JUNIORS
10:00
PUDSEY JUNIORS
vs
glen juniors
10:00
WRENTHORPE RANGERS
vs
SELBY TOWN FC
10:00
pontefract sports & social
vs
HORSFORTH ST MARGARETS JFC (TWISTERS)
10:00
rothwell juniors fc ( whites )
vs
amaranth juniors athletic

Under 16's - Division 1

10:00
Farsley Celtic Juniors
vs
Colton Juniors FC (Reds)
10:00
Harrogate Railway
vs
Garforth Rangers JFC (Whites)
10:00
Ossett Town Juniors FC
vs
Churwell Lions
10:00
Rothwell Town Juniors FC
vs
Glen Juniors FC (Blues)

Under 16's - Division 2

10:00
Durkar Devils JFC
vs
Pudsey Juniors FC
10:00
Glen Juniors FC (Whites)
vs
Yorkshire Amateur Juniors FC
10:00
Horsforth St Margarets JFC
vs
Savile United F.C
10:00
Kippax Athletic Juniors
vs
Hunslet Club JFC
10:00
Wigton Moor Juniors FC
vs
Stanningley Albion JFC
10:00
Wortley FC Juniors
vs
Pontefract St Joseph's JFC

Under 16's - Division 3

10:00
Alverthorpe Juniors FC
vs
Garforth Rangers JFC (Blues)
10:00
Amaranth Juniors
vs
Crofton Juniors
10:00
Middleton Park JFC
vs
Leeds City Juniors FC
10:00
Rothwell Juniors FC
vs
Wrenthorpe Rangers FC

Under 15's - Division 1

10:00
Wortley FC Juniors
vs
Eccleshill Blues Juniors FC (Eagles)
10:00
Yorkshire Amateur Juniors FC
vs
Robin Hood Athletic JFC Blue

Under 15's - Division 2

10:00
Horsforth St Margarets JFC (Stallions)
vs
Churwell Lions JFC
10:00
Kirkstall Crusaders JFC
vs
Townville Allstars AFC
10:00
Stanningley Albion JFC Red
vs
Garforth Rangers JFC (Whites)
10:00
Westwood Juniors FC
vs
Alverthorpe Juniors FC

Under 15's - Division 3

10:00
Altofts Juniors FC
vs
Wortley FC Juniors Colts
10:30
Colton Juniors FC
vs
CTA Select Academy Whites
10:00
Pontefract Sports and Social JFC
vs
Leeds City Juniors Colts FC
10:00
Stanningley Albion JFC Black
vs
Tingley Athletic Juniors FC
10:00
Wrenthorpe Rangers JFC Wasps
vs
Guiseley Juniors FC (Yellow)

Under 15's - Division 4

10:00
Garforth Rangers JFC (Blues)
vs
Crofton Juniors FC
22:30
Horsforth St Margarets JFC (Broncos)
vs
Pudsey Juniors FC
10:30
Robin Hood Athletic JFC Red
vs
Temple AFC Juniors
10:00
Stanningley Albion JFC Whites
vs
Beeston Juniors FC

Under 14's - Division 1

10:00
Guiseley Juniors FC White
vs
Garforth Rangers JFC
10:00
Horsforth St Margarets JFC Colts
vs
Rothwell Juniors FC

Under 14's - Division 3

10:30
Amaranth Juniors FC
vs
Whitkirk Wanderers JFC White
10:00
Beeston Juniors FC
vs
Churwell Lions JFC Black
10:30
Leeds City Juniors FC
vs
Chapeltown FYDC

Under 13's - Division 1

10:30
Altofts Jnrs FC Whites
vs
Sherburn White Rose Juniors FC
10:30
Colton Juniors FC Knights
vs
Stanningley Albion JFC Red
10:30
FC Catalan Soccer
vs
Kellingley Welfare Juniors
10:30
Horsforth St Margarets JFC Colts
vs
Hunslet Club Juniors FC

Under 13's - Division 2

10:30
CTA Select Academy
vs
Rothwell Juniors FC
10:30
Farsley Celtic Juniors FC
vs
Altofts Jnrs FC Reds
10:30
North East Leeds JFC
vs
Whitkirk Wanderers JFC Maroon

Under 13's - Division 3

10:30
Churwell Lions Juniors FC
vs
Colton Juniors FC White
10:30
Hunslet Club Juniors FC Green
vs
Guiseley Juniors FC White
10:30
Scholes & Barwick FC
vs
Amaranth Juniors FC
10:30
Wortley FC Juniors
vs
Garforth Rangers Juniors FC

Under 13's - Division 4

10:30
Horsforth Galaxy FC
vs
Gipton Juniors FC
10:30
Robin Hood Athletic JFC
vs
Stanningley Albion JFC Black

Under 13's - Division 5

10:30
Carlton & Rothwell Giants JFC
vs
Pudsey Juniors FC
10:30
Whitkirk Wanderers JFC Blue
vs
Bramley Phoenix FC Hurricanes
10:30
Wrenthorpe Rangers JFC
1 - 4 Full time
Bramley Phoenix FC Rangers

Under 12's - Division 1

10:00
Churwell Lions Juniors FC
vs
Whitkirk Wanderers JFC
10:00
FC Catalan Soccer Maestro's
vs
Leeds Juniors FC
10:30
Horsforth St Margarets JFC Colts
vs
Farsley Celtic Juniors FC

Under 12's - Division 2

10:00
Bardsey JFC
vs
Garforth Villa JFC
10:30
Garforth Rangers JFC Panthers
vs
Hunslet Club Juniors FC
10:00
Ossett Albion Juniors FC
vs
Collingham Juniors FC Red

Under 12's - Division 3

10:00
Horsforth Galaxy FC
vs
Carlton & Rothwell Giants JFC Thunder
10:00
Stanningley Albion JFC Red
vs
Colton Juniors FC
10:00
Tingley Athletic Juniors FC
vs
Whinmoor JFC

Under 12's - Division 4

10:00
Amaranth Juniors FC
vs
Horsforth St Margarets JFC Chargers
10:00
Kirkstall Crusaders JFC
vs
Westwood Juniors FC

Under 12's - Division 5

10:00
Horsforth JFC
1 - 5 Full time
Collingham Juniors FC Blue
10:00
Wrenthorpe Rangers JFC
1 - 3 Full time
Carlton & Rothwell Giants JFC Lightning

Under 11's - Division 1

10:30
Collingham Juniors FC Red
vs
Horsforth St Margarets JFC Stallions
10:00
Scholes & Barwick JFC
vs
Whinmoor JFC Yellow

Under 11's - Division 2

10:00
Chapeltown FYDC FC
vs
Carlton and Rothwell Giants JFC Celtics
10:00
Farsley Celtic Juniors FC
vs
Amaranth Juniors FC
10:00
Garforth Rangers Juniors FC
vs
Wortley FC Juniors Colts
10:00
Glen Juniors FC Blue
vs
North East Leeds JFC Lions

Under 11's - Division 4

10:00
FC Catalan Soccer Escola
vs
Castleford Town JFC
10:00
Garforth Villa JFC White
vs
Aberford Albion

Under 11's - Division 5

10:00
Horsforth St Margarets JFC Colts
vs
Alwoodley Juniors FC
10:00
Hunslet Club Juniors FC White
vs
Yorkshire Amateur Juniors FC
10:00
Leeds Juniors FC (Athletico)
vs
Whinmoor JFC Green

Under 11's - Division 6

10:00
Tingley Athletic Juniors FC Green
vs
LS27 FC
10:00
Wakefield Jets JFC
vs
Whitkirk Wanderers JFC

U10's - Friendly League C - 2 Team

10:00
Glen Juniors FC
vs
Rothwell Juniors Blues
10:00
Pontefract St Josephs JFC
vs
Amaranth Juniors FC
10:00
Rothwell Juniors Blues
vs
Rothwell Town Juniors FC

U10's - Friendly League B - 2 Team

10:00
Bramley Phoenix FC
vs
Garforth Rangers Juniors FC Blue
10:00
Churwell Lions
vs
Sherburn White Rose Juniors FC
10:00
Sherburn White Rose Juniors FC
vs
Horsforth St Margarets JFC

U9's - Friendly League C - 2 Team

10:00
Hunslet Club Juniors FC
vs
Churwell Lions Juniors FC
10:00
Middleton Park Juniors FC
vs
Yorkshire Amateurs Juniors FC

U9's - Friendly League A - 2 Team

10:00
Collingham Juniors FC
vs
Tingley Athletic JFC Corinthians
10:00
Farsley Celtic Juniors FC
vs
Garforth Villa JFC Blue
10:00
Pool Juniors FC
vs
Glen Juniors FC

U9's - Friendly League B - 1 Team

10:00
Farsley Celtic Juniors U9 (Colts)
vs
Garforth Villa JFC
10:00
Seacroft Community Colts FC
vs
Crofton Juniors U9 (Blue)

U8's - Friendly League - 1 Team

10:00
Bramley Phoenix FC
vs
Sherburn White Rose Juniors FC
10:00
Crofton Juniors FC
vs
Seacroft Community Colts FC
10:00
Garforth Villa JFC
vs
Horsforth JFC U8 (Single)
10:00
Kippax Athletic Juniors U8
vs
Glen Juniors FC
10:00
LS27 FC
vs
Garforth Rangers Juniors FC Red
10:00
North East Leeds U8 (Single)
vs
Wakefield Jets JFC

Saturday 23 April 2016

Under 15's - Division 3

10:30
Stanningley Albion JFC Black
vs
Wrenthorpe Rangers JFC Wasps

U8's - Friendly League - 1 Team

10:00
North East Leeds U8 (Single)
vs
Garforth Villa JFC
10:00
Seacroft Community Colts FC
vs
Glen Juniors FC
10:00
Wakefield Jets JFC
vs
Sherburn White Rose Juniors FC

Thursday 21 April 2016

Under 17's - Division 2A & 2B

10:00
SELBY TOWN FC
vs
KIPPAX ATHLETIC JUNIORS
18:00
WRENTHORPE RANGERS
vs
PUDSEY JUNIORS

Under 16's - Division 1

18:00
Garforth Rangers JFC (Whites)
vs
Glen Juniors FC (Blues)

Under 16's - Division 2

18:00
Glen Juniors FC (Whites)
vs
Hunslet Club JFC
18:00
Wigton Moor Juniors FC
vs
Pontefract St Joseph's JFC
18:00
Wortley FC Juniors
vs
Horsforth St Margarets JFC
18:00
Yorkshire Amateur Juniors FC
vs
Pudsey Juniors FC

Under 16's - Division 3

10:00
Colton Juniors JFC (Athletic)
vs
Alverthorpe Juniors FC
18:00
Wrenthorpe Rangers FC
vs
Rothwell Juniors FC

Under 15's - Division 1

18:00
Robin Hood Athletic JFC Blue
vs
Eccleshill Blues Juniors FC (Hawks)

Under 15's - Division 2

10:00
Stanningley Albion JFC Red
vs
Churwell Lions JFC

Under 15's - Division 3

10:00
Altofts Juniors FC
vs
CTA Select Academy Whites
10:30
Guiseley Juniors FC (Yellow)
vs
Colton Juniors FC
10:00
Pontefract Sports and Social JFC
vs
Wortley FC Juniors Colts

Under 14's - Division 1

18:00
Horsforth St Margarets JFC Colts
vs
Wigton Moor Juniors FC

Under 12's - Division 1

18:00
Whitkirk Wanderers JFC
vs
Leeds Juniors FC

Under 12's - Division 5

18:30
Crofton Juniors
1 - 0 Full time
Wrenthorpe Rangers JFC

Wednesday 20 April 2016

Under 13's - Division 5

18:00
Whitkirk Wanderers JFC Blue
vs
Rothwell Town Juniors FC White

U9's - Friendly League A - 2 Team

18:00
Garforth Villa JFC Blue
vs
Glen Juniors FC
18:30
Pool Juniors FC
vs
Collingham Juniors FC

U8's - Friendly League - 1 Team

18:30
LS27 FC
vs
Horsforth JFC U8 (Single)
18:30
Seacroft Community Colts FC
vs
Garforth Villa JFC
18:30
Sherburn White Rose Juniors FC
vs
Garforth Rangers Juniors FC Red
18:30
Temple AFC Juniors
vs
Crofton Juniors FC
18:30
Wakefield Jets JFC
vs
Bramley Phoenix FC

Tuesday 19 April 2016

Under 12's - Division 2

18:15
Hunslet Club Juniors FC
vs
Ossett Albion Juniors FC

Sunday 17 April 2016

Under 18's - Division 1

14:00
Garforth Rangers Juniors FC
vs
North East Leeds JFC
14:00
Garforth Villa
vs
Normanton Athletic JFC

Under 17's - Division 1

14:00
Farsley Celtic Juniors
8 - 0 Full time
Westwood Juniors FC
10:00
Glasshoughton Welfare Juniors
4 - 2 Full time
Rothwell Juniors FC (Reds)
12:30
Robin Hood Athletic JFC
3 - 2 Full time
Harrogate Town JFC

Under 17's - Division 2A & 2B

10:00
HORSFORTH ST MARGARETS JFC (TWISTERS)
vs
WRENTHORPE RANGERS
10:00
Jubo Dhol Juniors
vs
pontefract sports & social
10:00
PUDSEY JUNIORS
vs
LEEDS CITY JUNIORS (COLTS)
10:00
amaranth juniors athletic
vs
glen juniors
10:00
rothwell juniors fc ( whites )
vs
KIPPAX ATHLETIC JUNIORS

Under 16's - Division 1

10:00
CTA Select Academy
vs
Churwell Lions
10:00
Churwell Lions
vs
Glen Juniors FC (Blues)
10:00
Colton Juniors FC (Reds)
vs
Chapeltown FYDC
10:00
Garforth Rangers JFC (Whites)
vs
CTA Select Academy
10:00
Glen Juniors FC (Blues)
vs
Ossett Town Juniors FC
10:00
Harrogate Railway
vs
Garforth Rangers JFC (Whites)
10:00
Rothwell Town Juniors FC
vs
Farsley Celtic Juniors
10:00
Rothwell Town Juniors FC
vs
Garforth Rangers JFC (Whites)

Under 16's - Division 2

10:00
Hunslet Club JFC
vs
Pontefract St Joseph's JFC
10:00
Kippax Athletic Juniors
vs
Horsforth St Margarets JFC
10:00
Pudsey Juniors FC
vs
Savile United F.C
10:00
Wigton Moor Juniors FC
vs
Durkar Devils JFC
10:00
Wortley FC Juniors
vs
Glen Juniors FC (Whites)

Under 16's - Division 3

10:00
Alverthorpe Juniors FC
vs
Yorkshire Amateur Juniors FC Colts
10:00
Leeds City Juniors FC
vs
Garforth Rangers JFC (Blues)
10:00
Middleton Park JFC
vs
Colton Juniors JFC (Athletic)
10:00
Rothwell Juniors FC
vs
Amaranth Juniors
10:00
Wrenthorpe Rangers FC
vs
Crofton Juniors

Under 15's - Division 1

10:00
CTA Select Academy Orange
vs
Robin Hood Athletic JFC Blue
10:00
Eccleshill Blues Juniors FC (Hawks)
vs
Farsley Celtic

Under 15's - Division 2

10:00
Alverthorpe Juniors FC
vs
Robin Hood Athletic JFC White
10:00
Churwell Lions JFC
vs
Westwood Juniors FC
10:00
Garforth Rangers JFC (Whites)
vs
Kirkstall Crusaders JFC
10:00
Horsforth St Margarets JFC (Stallions)
vs
Amaranth Juniors FC

Under 15's - Division 3

10:00
Guiseley Juniors FC (Yellow)
4 - 0 Full time
Wrenthorpe Rangers JFC Wasps
10:30
Leeds City Juniors Colts FC
2 - 2 Full time
Colton Juniors FC
10:00
Stanningley Albion JFC Black
L - W
Altofts Juniors FC
14:00
Wortley FC Juniors Colts
1 - 5 Full time
Pontefract Sports and Social JFC

Under 15's - Division 4

10:00
Garforth Rangers JFC (Blues)
2 - 3 Full time
Horsforth St Margarets JFC (Broncos)
11:00
Robin Hood Athletic JFC Red
3 - 0 Full time
Crofton Juniors FC
10:30
Sherburn White Rose Juniors FC
3 - 0 Full time
Beeston Juniors FC
10:00
Temple AFC Juniors
0 - 6 Full time
Townville Allstars AFC

Under 14's - Division 1

10:00
Guiseley Juniors FC Yellow
vs
Ryhill FC
12:30
Rothwell Juniors FC
vs
Bingley Juniors FC

Under 14's - Division 2

10:00
Kippax Juniors FC
vs
Alwoodley Juniors FC
10:00
Wrenthorpe Rangers JFC
vs
Colton Juniors FC

Under 14's - Division 3

10:00
Beeston Juniors FC
vs
Whitkirk Wanderers JFC White
10:30
Churwell Lions JFC Black
vs
Leeds City Juniors FC

Under 13's - Division 1

10:30
Altofts Jnrs FC Whites
vs
Colton Juniors FC Crusaders
10:30
Horsforth St Margarets JFC Colts
vs
Stanningley Albion JFC Red
10:30
Kellingley Welfare Juniors
vs
Hunslet Club Juniors FC

Under 13's - Division 2

10:30
CTA Select Academy
vs
Altofts Jnrs FC Reds
10:45
Guiseley Juniors FC Blue
vs
Whitkirk Wanderers JFC Maroon
10:30
North East Leeds JFC
vs
Rothwell Juniors FC

Under 13's - Division 3

10:30
Amaranth Juniors FC
2 - 10 Full time
Wortley FC Juniors
10:30
Garforth Rangers Juniors FC
2 - 4 Full time
Churwell Lions Juniors FC
10:30
Guiseley Juniors FC White
2 - 6 Full time
Colton Juniors FC White
10:30
Hunslet Club Juniors FC Green
5 - 2 Full time
Rothwell Town Juniors FC Blue

Under 13's - Division 4

13:00
Gipton Juniors FC
vs
Crofton Juniors
12:30
Horsforth Galaxy FC
vs
Robin Hood Athletic JFC
10:00
Tingley Athletic Juniors FC
vs
Wakefield Jets JFC

Under 13's - Division 5

10:30
Bramley Phoenix FC Hurricanes
vs
Wrenthorpe Rangers JFC
10:30
Carlton & Rothwell Giants JFC
2 - 2 Full time
Bramley Phoenix FC Rangers
10:30
Pudsey Juniors FC
vs
Whitkirk Wanderers JFC Blue
10:30
Rothwell Town Juniors FC White
vs
Carlton & Rothwell Giants JFC

Under 12's - Division 1

10:00
Horsforth St Margarets JFC Colts
0 - 4 Full time
FC Catalan Soccer Maestro's
10:00
Sherburn White Rose Juniors FC
0 - 7 Full time
Leeds Juniors FC
10:00
Wortley FC Juniors
5 - 4 Full time
Churwell Lions Juniors FC

Under 12's - Division 2

10:00
Garforth Rangers JFC Panthers
vs
Collingham Juniors FC Red
10:00
Garforth Villa JFC
vs
Hunslet Club Juniors FC
10:00
Ossett Albion Juniors FC
vs
Bardsey JFC

Under 12's - Division 3

10:30
Colton Juniors FC
vs
Woodkirk Valley FC
10:00
Horsforth Galaxy FC
vs
Gipton Juniors FC U12 Trojans
10:30
Whinmoor JFC
vs
Stanningley Albion JFC Red

Under 12's - Division 4

10:00
Kirkstall Crusaders JFC
vs
New Park Bulldogs FC
10:00
Oulton Athletic Juniors FC
vs
Horsforth St Margarets JFC Chargers

Under 12's - Division 5

10:00
Collingham Juniors FC Blue
1 - 3 Full time
Crofton Juniors
10:00
Horsforth JFC
0 - 7 Full time
Leeds Maccabi Juniors FC
10:00
Wrenthorpe Rangers JFC
3 - 1 Full time
Beeston Juniors FC

Under 11's - Division 1

10:30
Rothwell Juniors FC Red
vs
Collingham Juniors FC Red

Under 11's - Division 2

10:00
Amaranth Juniors FC
vs
Chapeltown FYDC FC
10:00
Horsforth St Margarets JFC Chargers
vs
Glen Juniors FC Blue
10:00
North East Leeds JFC Lions
vs
Garforth Rangers Juniors FC
10:00
Wortley FC Juniors Colts
vs
Farsley Celtic Juniors FC

Under 11's - Division 3

10:00
Kippax Athletic Juniors FC
vs
North East Leeds JFC Tigers
10:00