Results

Filter by team

Wednesday 30 March 2016

Under 14's - Division 1

10:00
Garforth Rangers JFC
vs
Rothwell Juniors FC
10:00
Wigton Moor Juniors FC
vs
Guiseley Juniors FC White

Tuesday 29 March 2016

Under 12's - Division 3

TBC
Colton Juniors FC
8 - 0 Full time
Stanningley Albion JFC Red

Sunday 27 March 2016

Under 18's - Division 1

14:00
Normanton Athletic JFC
vs
Yorkshire Amateur Juniors FC

Under 17's - Division 1

TBC
Harrogate Town JFC
W - L
Castleford Town

Under 17's - Division 2A & 2B

10:00
glen juniors
4 - 0 Full time
rothwell juniors fc ( whites )

Under 16's - Division 1

10:00
Chapeltown FYDC
vs
CTA Select Academy
10:00
Glen Juniors FC (Blues)
4 - 5 Full time
Farsley Celtic Juniors
10:00
Harrogate Railway
4 - 2 Full time
Churwell Lions
10:00
Rothwell Town Juniors FC
vs
Garforth Rangers JFC (Whites)

Under 16's - Division 2

10:00
Durkar Devils JFC
vs
Hunslet Club JFC
10:00
Pontefract St Joseph's JFC
1 - 4 Full time
Glen Juniors FC (Whites)

Under 16's - Division 3

10:00
Alverthorpe Juniors FC
vs
Rothwell Juniors FC
10:00
Middleton Park JFC
1 - 8 Full time
Garforth Rangers JFC (Blues)
10:00
Wrenthorpe Rangers FC
vs
Yorkshire Amateur Juniors FC Colts

Under 14's - Division 1

10:00
Guiseley Juniors FC White
vs
Garforth Rangers JFC
10:00
Guiseley Juniors FC Yellow
vs
Ryhill FC
10:00
Rothwell Juniors FC
vs
Wigton Moor Juniors FC

Under 14's - Division 2

10:00
Altofts Juniors FC
vs
Alwoodley Juniors FC

Under 14's - Division 3

TBC
Chapeltown FYDC
W - L
Tingley Athletic JFC Tornados
TBC
Churwell Lions JFC Black
2 - 1 Full time
Beeston Juniors FC
10:45
Wakefield Jets JFC
vs
Tingley Athletic JFC Tornados

Under 11's - Division 1

10:30
Rothwell Juniors FC Red
vs
FC Catalan Soccer Maestro's

Under 11's - Division 2

10:30
Amaranth Juniors FC
vs
Carlton and Rothwell Giants JFC Celtics
10:30
Horsforth St Margarets JFC Chargers
vs
Garforth Rangers Juniors FC

Under 11's - Division 4

10:30
Hunslet Club Juniors FC Green
vs
Garforth Villa JFC White

Under 11's - Division 6

10:30
Tingley Athletic Juniors FC Green
vs
Whitkirk Wanderers JFC

U10's - Friendly League C - 2 Team

TBC
Glen Juniors FC
vs
Hunslet Club Juniors FC
TBC
Rothwell Town Juniors FC
vs
Rothwell Juniors Blues

U10's - Friendly League B - 2 Team

10:00
Bramley Phoenix FC
vs
Farsley Celtic Juniors FC
10:00
Churwell Lions
vs
Garforth Rangers Juniors FC Blue
10:00
Horsforth St Margarets JFC
vs
Sherburn White Rose Juniors FC
10:00
Leeds Juniors FC
vs
North East Leeds JFC

U10's - Friendly League A - 2 Team

TBC
Colton Juniors FC
vs
Garforth Villa JFC
10:00
Garforth Rangers Juniors FC White
vs
Tingley Athletic Juniors FC
10:00
Ossett Albion FC Tigers
vs
Rothwell Juniors FC Red
10:00
Wortley FC Juniors
vs
Wrenthorpe Rangers JFC

U10's - Friendly League B - 1 Team

10:00
Woodkirk Valley FC
vs
Chapeltown FYDC FC

U10's - Friendly League A - 1 Team

10:00
FC Catalan Soccer
vs
Castleford Town Juniors FC
10:00
Pool Juniors FC
vs
Hunslet Club JFC Green
10:00
Townville Allstars U 10s
vs
Horsforth JFC

U9's - Friendly League A - 2 Team

10:00
Collingham Juniors FC
vs
Pudsey Juniors FC
10:00
Farsley Celtic Juniors FC
vs
Pool Juniors FC

U9's - Friendly League A - 1 Team

10:00
Crofton Juniors FC U9 (White)
vs
Altofts Juniors FC
10:00
Garforth Rangers Juniors U9 (Red)
vs
Wakefield Jets JFC

U8's - Friendly League - 1 Team

TBC
Bramley Phoenix FC
vs
Temple AFC Juniors
TBC
Garforth Villa JFC
vs
North East Leeds U8 (Single)
TBC
Glen Juniors FC
vs
LS27 FC

Thursday 24 March 2016

Under 14's - Division 1

10:00
Bingley Juniors FC
vs
Horsforth St Margarets JFC Colts

Sunday 20 March 2016

Under 18's - Division 1

TBC
Colton Juniors FC
6 - 2 Full time
Garforth Rangers Juniors FC
14:00
Garforth Villa
vs
Colton Juniors FC
TBC
Howden Clough JFC
W - L
Garforth Villa
14:00
Normanton Athletic JFC
L - W
North East Leeds JFC
14:00
Yorkshire Amateur Juniors FC
vs
Whitkirk Wanderers FC

Under 17's - Division 1

TBC
Castleford Town
L - W
Farsley Celtic Juniors
TBC
Glasshoughton Welfare Juniors
1 - 8 Full time
Pontefract Collieries
TBC
Harrogate Town JFC
5 - 2 Full time
Rothwell Juniors FC (Reds)
TBC
Robin Hood Athletic JFC
3 - 3 Full time
Farsley Celtic Juniors
TBC
Yorkshire Amateur Juniors FC
2 - 1 Full time
Colton Juniors

Under 17's - Division 2A & 2B

10:00
LEEDS CITY JUNIORS (COLTS)
4 - 1 Full time
WRENTHORPE RANGERS
10:00
SELBY TOWN FC
4 - 0 Full time
glen juniors
10:00
amaranth juniors athletic
7 - 1 Full time
rothwell juniors fc ( whites )
10:00
pontefract sports & social
3 - 2 Full time
KIPPAX ATHLETIC JUNIORS
10:00
tingley athletic juniors
3 - 4 Full time
HORSFORTH ST MARGARETS JFC (TWISTERS)

Under 16's - Division 1

10:30
Churwell Lions
2 - 4 Full time
Rothwell Town Juniors FC
14:00
Garforth Rangers JFC (Whites)
7 - 1 Full time
Colton Juniors FC (Reds)

Under 16's - Division 2

10:00
Glen Juniors FC (Whites)
vs
Hunslet Club JFC
TBC
Glen Juniors FC (Whites)
5 - 0 Full time
Kippax Athletic Juniors
10:00
Horsforth St Margarets JFC
vs
Durkar Devils JFC
10:00
Pontefract St Joseph's JFC
vs
Kippax Athletic Juniors
10:00
Pudsey Juniors FC
3 - 5 Full time
Wigton Moor Juniors FC
10:00
Wortley FC Juniors
1 - 3 Full time
Savile United F.C
10:00
Yorkshire Amateur Juniors FC
vs
Stanningley Albion JFC

Under 16's - Division 3

10:00
Colton Juniors JFC (Athletic)
1 - 5 Full time
Amaranth Juniors
10:00
Crofton Juniors
1 - 1 Full time
Alverthorpe Juniors FC
10:00
Garforth Rangers JFC (Blues)
3 - 2 Full time
Rothwell Juniors FC
10:00
Wrenthorpe Rangers FC
2 - 2 Full time
Leeds City Juniors FC
10:00
Yorkshire Amateur Juniors FC Colts
3 - 1 Full time
Middleton Park JFC

Under 15's - Division 1

10:00
CTA Select Academy Orange
5 - 1 Full time
Eccleshill Blues Juniors FC (Hawks)
10:00
Eccleshill Blues Juniors FC (Eagles)
4 - 3 Full time
Robin Hood Athletic JFC Blue
10:00
Farsley Celtic
1 - 1 Full time
Garforth Villa JFC
TBC
Wortley FC Juniors
2 - 3 Full time
Leeds City Juniors FC

Under 15's - Division 2

TBC
Alverthorpe Juniors FC
3 - 1 Full time
Townville Allstars AFC
TBC
Amaranth Juniors FC
1 - 6 Full time
Stanningley Albion JFC Red
TBC
Churwell Lions JFC
5 - 6 Full time
Horsforth St Margarets JFC (Stallions)
TBC
Robin Hood Athletic JFC White
1 - 3 Full time
Kirkstall Crusaders JFC
TBC
Westwood Juniors FC
6 - 4 Full time
Garforth Rangers JFC (Whites)

Under 15's - Division 3

TBC
CTA Select Academy Whites
W - L
Wortley FC Juniors Colts
TBC
Colton Juniors FC
1 - 0 Full time
Tingley Athletic Juniors FC
TBC
Pontefract Sports and Social JFC
W - L
Altofts Juniors FC
TBC
Stanningley Albion JFC Black
0 - 4 Full time
Guiseley Juniors FC (Yellow)
TBC
Wrenthorpe Rangers JFC Wasps
2 - 8 Full time
Leeds City Juniors Colts FC

Under 15's - Division 4

TBC
Garforth Rangers JFC (Blues)
0 - 9 Full time
Robin Hood Athletic JFC Red
TBC
Pudsey Juniors FC
4 - 2 Full time
Crofton Juniors FC
TBC
Sherburn White Rose Juniors FC
4 - 0 Full time
Woodkirk Valley Wolves FC
TBC
Stanningley Albion JFC Whites
2 - 1 Full time
Horsforth St Margarets JFC (Broncos)
TBC
Temple AFC Juniors
3 - 3 Full time
Beeston Juniors FC

Under 14's - Division 1

10:00
Bingley Juniors FC
1 - 3 Full time
Wigton Moor Juniors FC
10:00
Glen Juniors FC
3 - 2 Full time
Guiseley Juniors FC Yellow
10:00
Guiseley Juniors FC White
2 - 2 Full time
Rothwell Juniors FC

Under 14's - Division 2

10:00
Altofts Juniors FC
vs
Alwoodley Juniors FC
TBC
Colton Juniors FC
0 - 2 Full time
Altofts Juniors FC
13:00
Guiseley Juniors FC Green
5 - 3 Full time
Wrenthorpe Rangers JFC

Under 14's - Division 3

TBC
Chapeltown FYDC
1 - 1 Full time
Churwell Lions JFC Black
10:00
Whitkirk Wanderers JFC White
3 - 0 Full time
Tingley Athletic JFC Tornados

Under 14's - Division 4

10:00
Alverthorpe Juniors FC
vs
Horsforth St Margarets JFC Stallions

Under 13's - Division 1

TBC
Altofts Jnrs FC Whites
1 - 3 Full time
Stanningley Albion JFC Red
TBC
Colton Juniors FC Crusaders
2 - 6 Full time
Horsforth St Margarets JFC Colts

Under 13's - Division 2

10:30
CTA Select Academy
vs
Leeds City Juniors FC
10:30
Guiseley Juniors FC Blue
vs
North East Leeds JFC
10:30
Rothwell Juniors FC
vs
Altofts Jnrs FC Reds
10:30
Whitkirk Wanderers JFC Maroon
vs
Farsley Celtic Juniors FC

Under 13's - Division 3

TBC
Amaranth Juniors FC
7 - 4 Full time
Scholes & Barwick FC
TBC
Churwell Lions Juniors FC
4 - 2 Full time
Garforth Rangers Juniors FC
TBC
Wortley FC Juniors
7 - 1 Full time
Guiseley Juniors FC White

Under 13's - Division 5

13:30
Bramley Phoenix FC Hurricanes
1 - 12 Full time
Wrenthorpe Rangers JFC
10:30
Bramley Phoenix FC Rangers
1 - 2 Full time
Carlton & Rothwell Giants JFC
10:30
Whitkirk Wanderers JFC Blue
vs
Carlton & Rothwell Giants JFC

Under 12's - Division 1

10:00
Churwell Lions Juniors FC
vs
FC Catalan Soccer Maestro's
13:00
Churwell Lions Juniors FC
4 - 4 Full time
Farsley Celtic Juniors FC
10:00
Horsforth St Margarets JFC Colts
0 - 0 Full time
Leeds Juniors FC
10:30
Whitkirk Wanderers JFC
5 - 1 Full time
Wortley FC Juniors

Under 12's - Division 2

TBC
Collingham Juniors FC Red
1 - 0 Full time
Garforth Villa JFC
TBC
Garforth Rangers JFC Pumas
1 - 6 Full time
Garforth Rangers JFC Panthers
TBC
Hunslet Club Juniors FC
1 - 1 Full time
Bardsey JFC

Under 12's - Division 3

TBC
FC Catalan Soccer Escola
5 - 4 Full time
Gipton Juniors FC U12 Trojans
TBC
Horsforth Galaxy FC
3 - 6 Full time
Tingley Athletic Juniors FC
TBC
Stanningley Albion JFC Red
1 - 1 Full time
Leeds City Juniors FC
TBC
Woodkirk Valley FC
4 - 0 Full time
Whinmoor JFC

Under 12's - Division 4

10:00
Amaranth Juniors FC
vs
Oulton Athletic Juniors FC
10:00
Bramley Phoenix FC
vs
Hunslet Club Juniors FC Green
10:00
Horsforth St Margarets JFC Chargers
vs
New Park Bulldogs FC

Under 12's - Division 5

10:00
Beeston Juniors FC
3 - 3 Full time
Leeds Maccabi Juniors FC
10:00
Collingham Juniors FC Blue
3 - 1 Full time
Carlton & Rothwell Giants JFC Lightning
TBC
Crofton Juniors
3 - 3 Full time
Horsforth JFC

Under 11's - Division 1

10:30
Rothwell Juniors FC Red
vs
Horsforth St Margarets JFC Stallions
10:00
Scholes & Barwick JFC
vs
Collingham Juniors FC Red

Under 11's - Division 2

10:30
Glen Juniors FC Blue
vs
Farsley Celtic Juniors FC
10:30
Horsforth St Margarets JFC Chargers
vs
Chapeltown FYDC FC
10:30
North East Leeds JFC Lions
vs
Chapeltown FYDC FC
10:30
Wortley FC Juniors Colts
vs
Amaranth Juniors FC

Under 11's - Division 3

10:30
Woodkirk Valley FC
vs
North East Leeds JFC Tigers

Under 11's - Division 4

10:30
FC Catalan Soccer Escola
vs
Garforth Villa JFC White
10:30
Rothwell Juniors FC Blacks
vs
Aberford Albion

Under 11's - Division 5

10:30
Collingham Juniors FC Black
vs
Whinmoor JFC Green
10:30
Yorkshire Amateur Juniors FC
vs
Horsforth St Margarets JFC Colts

U10's - Friendly League C - 2 Team

TBC
Amaranth Juniors FC
vs
Glen Juniors FC
TBC
Hunslet Club Juniors FC
vs
Rothwell Town Juniors FC

U10's - Friendly League B - 2 Team

10:00
Farsley Celtic Juniors FC
vs
Churwell Lions
10:00
Leeds Juniors FC
vs
Horsforth St Margarets JFC
10:00
North East Leeds JFC
vs
Whinmoor Juniors U10
10:00
Woodkirk Valley FC
vs
Bramley Phoenix FC

U10's - Friendly League A - 2 Team

10:00
Garforth Villa JFC
vs
Collingham Juniors Blue
10:00
Rothwell Juniors FC Red
vs
Colton Juniors FC
10:00
Tingley Athletic Juniors FC
vs
Wortley FC Juniors
10:00
Wrenthorpe Rangers JFC
vs
Ossett Albion FC Tigers

U10's - Friendly League B - 1 Team

10:00
Crofton Juniors U10
3 - 0 Full time
Horsforth Galaxy
10:00
Durkar Devils JFC U10s
vs
Chapeltown FYDC FC

U10's - Friendly League A - 1 Team

10:00
Castleford Town Juniors FC
vs
Pool Juniors FC
10:00
Horsforth JFC
vs
Wakefield Jets JFC
10:00
Hunslet Club JFC Green
vs
Townville Allstars U 10s

U9's - Friendly League C - 2 Team

10:00
Amaranth Juniors FC
vs
Colton Juniors FC
10:00
Hunslet Club Juniors FC
vs
Yorkshire Amateurs Juniors FC
10:00
Shadwell United FC
vs
Horsforth St Margarets JFC Crusaders

U9's - Friendly League A - 2 Team

10:00
Garforth Villa JFC Blue
vs
Tingley Athletic JFC Corinthians
10:00
Glen Juniors FC
vs
Farsley Celtic Juniors FC
10:00
Pool Juniors FC
vs
Collingham Juniors FC
10:00
Rothwell Town Juniors FC
vs
Tingley Athletic JFC Corinthians

U9's - Friendly League B - 1 Team

TBC
Garforth Villa JFC
vs
Townville Allstars AFC U9
10:00
Kippax Athletic Juniors FC
vs
Farsley Celtic Juniors U9 (Colts)
10:00
Seacroft Community Colts FC
vs
Whitkirk Wanderers JFC

U9's - Friendly League A - 1 Team

10:00
Crofton Juniors FC U9 (White)
vs
Horsforth St Margarets JFC Spartans
10:00
Garforth Rangers Juniors U9 (Red)
vs
Guiseley Juniors FC
10:00
Wrenthorpe Rangers JFC
vs
Wakefield Jets JFC

Saturday 19 March 2016

U8's - Friendly League - 1 Team

TBC
Temple AFC Juniors
vs
Wakefield Jets JFC

Sunday 13 March 2016

Under 18's - Division 1

14:00
North East Leeds JFC
vs
Colton Juniors FC

Under 17's - Division 1

TBC
Harrogate Town JFC
4 - 2 Full time
Farsley Celtic Juniors

Under 17's - Division 2A & 2B

10:00
HORSFORTH ST MARGARETS JFC (TWISTERS)
vs
PUDSEY JUNIORS
10:00
LEEDS CITY JUNIORS (COLTS)
vs
KIPPAX ATHLETIC JUNIORS
14:00
SELBY TOWN FC
vs
rothwell juniors fc ( whites )
10:00
WRENTHORPE RANGERS
vs
TEAM DYNAMOS WANDERERS FC
10:00
glen juniors
vs
Jubo Dhol Juniors
10:00
glen juniors
vs
tingley athletic juniors
10:00
pontefract sports & social
vs
amaranth juniors athletic

Under 16's - Division 1

TBC
Ossett Town Juniors FC
1 - 5 Full time
Garforth Rangers JFC (Whites)
TBC
Rothwell Town Juniors FC
2 - 2 Full time
Harrogate Railway

Under 16's - Division 2

10:00
Durkar Devils JFC
vs
Glen Juniors FC (Whites)
10:00
Horsforth St Margarets JFC
vs
Hunslet Club JFC
10:00
Kippax Athletic Juniors
vs
Savile United F.C
10:00
Pontefract St Joseph's JFC
vs
Pudsey Juniors FC
10:00
Stanningley Albion JFC
vs
Wigton Moor Juniors FC
10:00
Wortley FC Juniors
vs
Yorkshire Amateur Juniors FC

Under 16's - Division 3

10:00
Alverthorpe Juniors FC
vs
Garforth Rangers JFC (Blues)
10:00
Crofton Juniors
vs
Amaranth Juniors
10:00
Leeds City Juniors FC
vs
Colton Juniors JFC (Athletic)
10:00
Middleton Park JFC
vs
Wrenthorpe Rangers FC
10:00
Yorkshire Amateur Juniors FC Colts
vs
Rothwell Juniors FC

Under 15's - Division 1

10:00
Eccleshill Blues Juniors FC (Eagles)
2 - 1 Full time
CTA Select Academy Orange
10:00
Eccleshill Blues Juniors FC (Hawks)
3 - 1 Full time
Robin Hood Athletic JFC Blue
10:00
Leeds City Juniors FC
1 - 3 Full time
Garforth Villa JFC

Under 15's - Division 2

10:00
Amaranth Juniors FC
0 - 3 Full time
Alverthorpe Juniors FC
10:00
Garforth Rangers JFC (Whites)
3 - 6 Full time
Churwell Lions JFC
10:00
Kirkstall Crusaders JFC
1 - 2 Full time
Horsforth St Margarets JFC (Stallions)
TBC
Robin Hood Athletic JFC White
1 - 4 Full time
Pontefract St Josephs JFC
10:00
Robin Hood Athletic JFC White
vs
Stanningley Albion JFC Red
10:00
Townville Allstars AFC
2 - 3 Full time
Westwood Juniors FC

Under 15's - Division 3

10:00
Altofts Juniors FC
vs
Stanningley Albion JFC Black
10:00
Colton Juniors FC
vs
Pontefract Sports and Social JFC
10:00
Leeds City Juniors Colts FC
vs
CTA Select Academy Whites
10:00
Tingley Athletic Juniors FC
vs
Wrenthorpe Rangers JFC Hornets
10:00
Wrenthorpe Rangers JFC Wasps
vs
Wortley FC Juniors Colts

Under 15's - Division 4

10:00
Crofton Juniors FC
vs
Pudsey Juniors FC
10:00
Garforth Rangers JFC (Blues)
vs
Temple AFC Juniors
10:30
Sherburn White Rose Juniors FC
vs
Robin Hood Athletic JFC Red
10:00
Stanningley Albion JFC Whites
vs
Woodkirk Valley Wolves FC
10:00
Townville Allstars AFC
vs
Horsforth St Margarets JFC (Broncos)

Under 14's - Division 1

10:00
Garforth Rangers JFC
4 - 8 Full time
Ryhill FC
10:30
Horsforth St Margarets JFC Colts
2 - 1 Full time
Guiseley Juniors FC Yellow
10:00
Rothwell Juniors FC
1 - 2 Full time
Guiseley Juniors FC White
10:00
Wigton Moor Juniors FC
vs
Glen Juniors FC

Under 14's - Division 2

10:00
Altofts Juniors FC
vs
Garforth Villa JFC
10:00
Colton Juniors FC
vs
Farsley Celtic Juniors FC
10:00
Kippax Juniors FC
vs
Alwoodley Juniors FC
10:00
Wrenthorpe Rangers JFC
vs
Guiseley Juniors FC Green

Under 14's - Division 3

10:00
Amaranth Juniors FC
5 - 3 Full time
Leeds City Juniors FC
10:00
Beeston Juniors FC
8 - 1 Full time
Tingley Athletic JFC Tornados
10:00
Whitkirk Wanderers JFC White
0 - 3 Full time
Chapeltown FYDC

Under 14's - Division 4

10:00
Alverthorpe Juniors FC
vs
Horsforth St Margarets JFC Stallions
10:00
Team Dynamos Wanderers FC
vs
Churwell Lions JFC Blue
TBC
Tingley Athletic JFC Titans
0 - 1 Full time
Alverthorpe Juniors FC

Under 13's - Division 2

10:30
Altofts Jnrs FC Reds
vs
CTA Select Academy
10:30
Guiseley Juniors FC Blue
vs
Farsley Celtic Juniors FC
10:30
Leeds City Juniors FC
vs
Whitkirk Wanderers JFC Maroon

Under 13's - Division 5

10:30
Bramley Phoenix FC Hurricanes
L - W
Bramley Phoenix FC Rangers
10:30
Rothwell Town Juniors FC White
6 - 2 Full time
Pudsey Juniors FC
10:30
Whitkirk Wanderers JFC Blue
4 - 7 Full time
Wrenthorpe Rangers JFC

Under 12's - Division 1

10:00
FC Catalan Soccer Maestro's
1 - 0 Full time
Horsforth St Margarets JFC Colts
10:30
Farsley Celtic Juniors FC
vs
Sherburn White Rose Juniors FC
10:30
Gipton Juniors FC Titans
2 - 6 Full time
Wortley FC Juniors
18:00
Whitkirk Wanderers JFC
vs
Leeds Juniors FC

Under 12's - Division 2