Results

Filter by team

Sunday 28 February 2016

Under 18's - Division 1

TBC
Howden Clough JFC
0 - 2 Full time
North East Leeds JFC

Under 17's - Division 1

10:00
Castleford Town
vs
Westwood Juniors FC
10:00
Colton Juniors
vs
Rothwell Juniors FC (Reds)
10:00
Farsley Celtic Juniors
vs
Robin Hood Athletic JFC
10:00
Pontefract Collieries
vs
Harrogate Town JFC
10:00
Yorkshire Amateur Juniors FC
vs
Glasshoughton Welfare Juniors

Under 17's - Division 2A & 2B

10:00
LEEDS CITY JUNIORS (COLTS)
1 - 2 Full time
amaranth juniors athletic
10:00
PUDSEY JUNIORS
5 - 1 Full time
HORSFORTH ST MARGARETS JFC (TWISTERS)
10:00
TEAM DYNAMOS WANDERERS FC
2 - 3 Full time
SELBY TOWN FC
10:00
glen juniors
0 - 3 Full time
pontefract sports & social
10:00
tingley athletic juniors
1 - 3 Full time
rothwell juniors fc ( whites )

Under 16's - Division 1

10:00
CTA Select Academy
vs
Glen Juniors FC (Blues)
10:00
Chapeltown FYDC
vs
Ossett Town Juniors FC
10:00
Rothwell Town Juniors FC
vs
Colton Juniors FC (Reds)

Under 16's - Division 2

10:00
Durkar Devils JFC
vs
Wigton Moor Juniors FC
10:00
Hunslet Club JFC
vs
Pudsey Juniors FC
10:00
Kippax Athletic Juniors
vs
Pontefract St Joseph's JFC
10:00
Stanningley Albion JFC
vs
Glen Juniors FC (Whites)
10:00
Yorkshire Amateur Juniors FC
vs
Wortley FC Juniors

Under 16's - Division 3

10:00
Alverthorpe Juniors FC
vs
Middleton Park JFC
10:00
Amaranth Juniors
6 - 0 Full time
Rothwell Juniors FC
10:00
Colton Juniors JFC (Athletic)
1 - 4 Full time
Leeds City Juniors FC
10:00
Crofton Juniors
2 - 3 Full time
Garforth Rangers JFC (Blues)
10:00
Yorkshire Amateur Juniors FC Colts
0 - 1 Full time
Wrenthorpe Rangers FC

Under 15's - Division 1

TBC
Farsley Celtic
0 - 2 Full time
CTA Select Academy Orange
TBC
Leeds City Juniors FC
3 - 6 Full time
Eccleshill Blues Juniors FC (Eagles)

Under 15's - Division 2

10:00
Horsforth St Margarets JFC (Stallions)
4 - 2 Full time
Robin Hood Athletic JFC White
TBC
Pontefract St Josephs JFC
3 - 3 Full time
Kirkstall Crusaders JFC
10:00
Stanningley Albion JFC Red
vs
Kirkstall Crusaders JFC
10:00
Townville Allstars AFC
0 - 3 Full time
Churwell Lions JFC
10:00
Westwood Juniors FC
4 - 0 Full time
Amaranth Juniors FC

Under 15's - Division 3

10:00
Altofts Juniors FC
vs
Colton Juniors FC
10:00
Guiseley Juniors FC (Yellow)
vs
Wrenthorpe Rangers JFC Hornets
10:15
Leeds City Juniors Colts FC
vs
Tingley Athletic Juniors FC
10:00
Pontefract Sports and Social JFC
vs
Stanningley Albion JFC Black
10:00
Wrenthorpe Rangers JFC Wasps
vs
CTA Select Academy Whites

Under 15's - Division 4

10:00
Garforth Rangers JFC (Blues)
vs
Woodkirk Valley Wolves FC
10:00
Pudsey Juniors FC
vs
Townville Allstars AFC
10:00
Robin Hood Athletic JFC Red
vs
Sherburn White Rose Juniors FC
11:45
Stanningley Albion JFC Whites
vs
Crofton Juniors FC
10:00
Temple AFC Juniors
vs
Horsforth St Margarets JFC (Broncos)

Under 14's - Division 1

10:00
Bingley Juniors FC
3 - 2 Full time
Rothwell Juniors FC
10:00
Garforth Rangers JFC
3 - 2 Full time
Guiseley Juniors FC White
10:00
Guiseley Juniors FC Yellow
vs
Wigton Moor Juniors FC
10:00
Ryhill FC
4 - 1 Full time
Glen Juniors FC

Under 14's - Division 2

10:00
Altofts Juniors FC
vs
Colton Juniors FC
22:00
Alwoodley Juniors FC
vs
Wrenthorpe Rangers JFC
22:00
Guiseley Juniors FC Green
vs
Farsley Celtic Juniors FC

Under 14's - Division 3

TBC
Amaranth Juniors FC
W - L
Wakefield Jets JFC
TBC
Beeston Juniors FC
0 - 1 Full time
Chapeltown FYDC
TBC
Tingley Athletic JFC Tornados
0 - 5 Full time
Churwell Lions JFC Black
TBC
Whitkirk Wanderers JFC White
2 - 0 Full time
Westwood Juniors FC

Under 14's - Division 4

10:00
Team Dynamos Wanderers FC
2 - 2 Full time
Whitkirk Wanderers JFC Blue
10:00
Tingley Athletic JFC Titans
vs
Alverthorpe Juniors FC

Under 13's - Division 5

10:30
Carlton & Rothwell Giants JFC
vs
Bramley Phoenix FC Hurricanes
10:30
Pudsey Juniors FC
0 - 15 Full time
Whitkirk Wanderers JFC Blue
10:30
Rothwell Town Juniors FC White
L - W
Bramley Phoenix FC Rangers
TBC
Wrenthorpe Rangers JFC
8 - 3 Full time
Rothwell Town Juniors FC White

Under 12's - Division 1

10:30
Churwell Lions Juniors FC
2 - 2 Full time
Wortley FC Juniors
10:00
FC Catalan Soccer Maestro's
W - L
Gipton Juniors FC Titans
10:00
Farsley Celtic Juniors FC
1 - 5 Full time
Leeds Juniors FC
10:00
Sherburn White Rose Juniors FC
0 - 4 Full time
Horsforth St Margarets JFC Colts

Under 12's - Division 2

10:00
Garforth Rangers JFC Pumas
vs
Collingham Juniors FC Red
10:00
Garforth Villa JFC
vs
Bardsey JFC
10:00
Hunslet Club Juniors FC
vs
Ossett Albion Juniors FC

Under 12's - Division 4

10:00
Bramley Phoenix FC
vs
Kirkstall Crusaders JFC
10:00
New Park Bulldogs FC
vs
Oulton Athletic Juniors FC
10:00
Westwood Juniors FC
vs
Rothwell Town Juniors FC

Under 12's - Division 5

10:00
Beeston Juniors FC
0 - 4 Full time
Leeds Maccabi Juniors FC
10:00
Carlton & Rothwell Giants JFC Lightning
1 - 0 Full time
Horsforth JFC
10:00
Collingham Juniors FC Blue
1 - 3 Full time
Crofton Juniors

Under 11's - Division 2

10:30
Amaranth Juniors FC
vs
Glen Juniors FC Blue
10:30
Carlton and Rothwell Giants JFC Celtics
vs
Garforth Rangers Juniors FC
10:30
Wortley FC Juniors Colts
vs
Horsforth St Margarets JFC Chargers

Under 11's - Division 4

10:30
Rothwell Juniors FC Blacks
vs
Hunslet Club Juniors FC Green

Under 11's - Division 5

10:30
Collingham Juniors FC Black
vs
Whinmoor JFC Green

U10's - Friendly League B - 1 Team

10:00
Horsforth Galaxy
vs
Chapeltown FYDC FC
10:00
Kippax Athletic Juniors FC
vs
Crofton Juniors U10
10:00
Woodkirk Valley FC
vs
Crofton Juniors U10

U9's - Friendly League C - 2 Team

10:00
Amaranth Juniors FC
vs
Shadwell United FC
10:00
Churwell Lions Juniors FC
vs
Middleton Park Juniors FC

U9's - Friendly League A - 2 Team

10:00
Collingham Juniors FC
vs
Farsley Celtic Juniors FC
10:00
Garforth Villa JFC Blue
vs
Tingley Athletic JFC Corinthians
10:00
Glen Juniors FC
vs
Rothwell Town Juniors FC
10:00
Pool Juniors FC
vs
Pudsey Juniors FC

U9's - Friendly League B - 1 Team

10:00
Crofton Juniors U9 (Blue)
vs
Kippax Athletic Juniors FC
10:00
Farsley Celtic Juniors U9 (Colts)
vs
Whitkirk Wanderers JFC
10:00
Garforth Villa JFC
vs
Townville Allstars AFC U9

U9's - Friendly League A - 1 Team

10:00
Alwoodley Juniors FC
vs
Wrenthorpe Rangers JFC
Att. 28
Crofton Juniors FC U9 (White)
6 - 0 Full time
Garforth Rangers Juniors U9 (Red)
10:00
Guiseley Juniors FC
vs
Altofts Juniors FC
10:00
Horsforth St Margarets JFC Spartans
vs
Wakefield Jets JFC

U8's - Friendly League C - 2 Team

10:00
Pool Juniors FC
vs
North East Leeds JFC
10:00
Stanningley Albion JFC
vs
Churwell Lions Juniors FC

U8's - Friendly League B - 2 Team

10:00
Collingham Juniors FC
vs
Hunslet Club Juniors FC

U8's - Friendly League - 1 Team

10:00
Bramley Phoenix FC
vs
LS27 FC
10:00
Crofton Juniors FC
vs
Kippax Athletic Juniors U8
10:00
Garforth Rangers Juniors FC Red
vs
Horsforth JFC U8 (Single)
10:00
Garforth Villa JFC
vs
Glen Juniors FC
10:00
Temple AFC Juniors
vs
Seacroft Community Colts FC
10:00
Wakefield Jets JFC
vs
North East Leeds U8 (Single)

U7's - 2 Team Friendly League A

10:00
Rothwell Town Juniors FC
vs
Pudsey Juniors FC

Sunday 21 February 2016

Under 18's - Division 1

TBC
North East Leeds JFC
11 - 0 Full time
Garforth Villa
TBC
Whitkirk Wanderers FC
2 - 3 Full time
Howden Clough JFC

Under 17's - Division 1

10:00
Glasshoughton Welfare Juniors
vs
Harrogate Town JFC
12:30
Pontefract Collieries
vs
Westwood Juniors FC
10:00
Yorkshire Amateur Juniors FC
vs
Castleford Town

Under 17's - Division 2A & 2B

10:00
HORSFORTH ST MARGARETS JFC (TWISTERS)
0 - 3 Full time
amaranth juniors athletic
10:00
Jubo Dhol Juniors
0 - 4 Full time
SELBY TOWN FC
10:00
KIPPAX ATHLETIC JUNIORS
1 - 1 Full time
glen juniors
10:00
pontefract sports & social
0 - 3 Full time
TEAM DYNAMOS WANDERERS FC

Under 16's - Division 1

10:00
CTA Select Academy
vs
Ossett Town Juniors FC

Under 16's - Division 2

14:00
Glen Juniors FC (Whites)
vs
Horsforth St Margarets JFC
10:30
Kippax Athletic Juniors
vs
Durkar Devils JFC
10:00
Wortley FC Juniors
vs
Stanningley Albion JFC

Under 15's - Division 2

10:30
Alverthorpe Juniors FC
2 - 3 Full time
Westwood Juniors FC
10:00
Pontefract St Josephs JFC
5 - 3 Full time
Horsforth St Margarets JFC (Stallions)

Under 15's - Division 3

10:00
Leeds City Juniors Colts FC
vs
Pontefract Sports and Social JFC
10:30
Stanningley Albion JFC Black
vs
Wrenthorpe Rangers JFC Wasps
10:00
Tingley Athletic Juniors FC
vs
Altofts Juniors FC
10:00
Wortley FC Juniors Colts
vs
Guiseley Juniors FC (Yellow)
10:00
Wrenthorpe Rangers JFC Hornets
vs
CTA Select Academy Whites

Under 15's - Division 4

13:00
Beeston Juniors FC
vs
Temple AFC Juniors
10:00
Crofton Juniors FC
vs
Sherburn White Rose Juniors FC
12:00
Horsforth St Margarets JFC (Broncos)
vs
Robin Hood Athletic JFC Red
10:00
Townville Allstars AFC
vs
Stanningley Albion JFC Whites
11:00
Woodkirk Valley Wolves FC
vs
Pudsey Juniors FC

Under 14's - Division 1

10:00
Bingley Juniors FC
2 - 3 Full time
Guiseley Juniors FC Yellow
10:00
Glen Juniors FC
6 - 2 Full time
Guiseley Juniors FC White
22:00
Ryhill FC
5 - 1 Full time
Horsforth St Margarets JFC Colts

Under 14's - Division 2

10:00
Altofts Juniors FC
vs
Wrenthorpe Rangers JFC
10:00
Colton Juniors FC
vs
Garforth Villa JFC
12:00
Guiseley Juniors FC Green
vs
Alwoodley Juniors FC

Under 14's - Division 3

TBC
Beeston Juniors FC
0 - 2 Full time
Westwood Juniors FC
TBC
Churwell Lions JFC Black
4 - 0 Full time
Amaranth Juniors FC
TBC
Tingley Athletic JFC Tornados
1 - 2 Full time
Wakefield Jets JFC

Under 14's - Division 4

10:00
Alverthorpe Juniors FC
2 - 3 Full time
Wortley FC Juniors
10:00
Horsforth St Margarets JFC Stallions
vs
Tingley Athletic JFC Titans
10:00
Whitkirk Wanderers JFC Blue
3 - 1 Full time
Churwell Lions JFC Blue

Under 13's - Division 5

10:30
Bramley Phoenix FC Rangers
4 - 2 Full time
Whitkirk Wanderers JFC Blue
13:00
Pudsey Juniors FC
3 - 15 Full time
Rothwell Town Juniors FC White
10:30
Wrenthorpe Rangers JFC
2 - 4 Full time
Bramley Phoenix FC Hurricanes

Under 12's - Division 1

10:00
Gipton Juniors FC Titans
1 - 5 Full time
Horsforth St Margarets JFC Colts
10:30
Sherburn White Rose Juniors FC
4 - 2 Full time
Churwell Lions Juniors FC
10:30
Wortley FC Juniors
1 - 2 Full time
FC Catalan Soccer Maestro's

Under 12's - Division 2

10:30
Bardsey JFC
vs
Garforth Rangers JFC Pumas
10:00
Collingham Juniors FC Red
vs
Garforth Rangers JFC Panthers
10:00
Ossett Albion Juniors FC
2 - 1 Full time
Garforth Villa JFC

Under 12's - Division 5

10:00
Collingham Juniors FC Blue
1 - 0 Full time
Wrenthorpe Rangers JFC
10:00
Crofton Juniors
1 - 1 Full time
Carlton & Rothwell Giants JFC Lightning
10:00
Horsforth JFC
L - W
Beeston Juniors FC

Under 11's - Division 1

10:30
Horsforth St Margarets JFC Stallions
vs
FC Catalan Soccer Maestro's

Under 11's - Division 2

10:30
Farsley Celtic Juniors FC
vs
Carlton and Rothwell Giants JFC Celtics
10:30
Garforth Rangers Juniors FC
vs
Amaranth Juniors FC
10:30
Glen Juniors FC Blue
vs
Wortley FC Juniors Colts
10:30
Horsforth St Margarets JFC Chargers
vs
North East Leeds JFC Lions

Under 11's - Division 3

10:30
North East Leeds JFC Tigers
vs
Leeds Juniors FC Galaxy

Under 11's - Division 4

10:30
Garforth Villa JFC White
vs
Aberford Albion
10:30
Hunslet Club Juniors FC Green
vs
Pool Juniors FC

Under 11's - Division 5

10:30
Whinmoor JFC Green
vs
Alwoodley Juniors FC

U10's - Friendly League C - 2 Team

10:00
Leeds City Juniors FC
vs
Hunslet Club Juniors FC
10:00
Rothwell Juniors Blues
vs
Amaranth Juniors FC
10:00
Rothwell Town Juniors FC
vs
Pontefract St Josephs JFC

U10's - Friendly League B - 1 Team

TBC
Crofton Juniors U10
6 - 1 Full time
Woodkirk Valley FC
10:00
Horsforth Galaxy
vs
Kippax Athletic Juniors FC
10:00
Stanningley Albion JFC
vs
Durkar Devils JFC U10s

U10's - Friendly League A - 1 Team

10:00
Beeston Juniors FC
vs
Hunslet Club JFC Green
TBC
Townville Allstars U 10s
vs
Pool Juniors FC
TBC
Wakefield Jets JFC
vs
FC Catalan Soccer

U9's - Friendly League C - 2 Team

TBC
Yorkshire Amateurs Juniors FC
vs
Colton Juniors FC

U9's - Friendly League A - 2 Team

10:00
Garforth Villa JFC Blue
vs
Collingham Juniors FC
10:00
Tingley Athletic JFC Corinthians
vs
Glen Juniors FC

U9's - Friendly League B - 1 Team

10:00
Beeston Juniors FC
vs
Whitkirk Wanderers JFC
10:00
Garforth Villa JFC
vs
Crofton Juniors U9 (Blue)
10:00
Seacroft Community Colts FC
vs
Townville Allstars AFC U9

U9's - Friendly League A - 1 Team

10:00
Crofton Juniors FC U9 (White)
vs
Wrenthorpe Rangers JFC
10:00
Garforth Rangers Juniors U9 (Red)
vs
Alwoodley Juniors FC
10:00
Guiseley Juniors FC
vs
Horsforth St Margarets JFC Spartans

U8's - Friendly League C - 2 Team

10:00
Stanningley Albion JFC
vs
North East Leeds JFC

U8's - Friendly League - 1 Team

10:00
Glen Juniors FC
vs
Garforth Rangers Juniors FC Red
10:00
Horsforth JFC U8 (Single)
vs
Crofton Juniors FC
10:00
Kippax Athletic Juniors U8
vs
Bramley Phoenix FC
10:00
North East Leeds U8 (Single)
vs
Temple AFC Juniors
10:00
Seacroft Community Colts FC
vs
Sherburn White Rose Juniors FC
10:00
Wakefield Jets JFC
vs
LS27 FC

U7's - 2 Team Friendly League B

10:30
Castleford Town Juniors FC
vs
Horsforth St Margarets JFC Chargers

U7's - 2 Team Friendly League A

10:00
Pudsey Juniors FC
vs
Rothwell Juniors U7

U7's - 1 Team Friendly League B

10:30
Horsforth JFC Single
vs
Whitkirk Wanderers JFC
10:30
North East Leeds JFC
vs
Kippax Athletic Juniors FC

U7's - 1 Team Friendly League A

10:30
Middleton Park Juniors FC
vs
Pool Juniors FC

Wednesday 17 February 2016

Under 11's - Division 2

10:30
North East Leeds JFC Lions
vs
Chapeltown FYDC FC

Sunday 14 February 2016

Under 18's - Division 1

14:00
Colton Juniors FC
vs
Whitkirk Wanderers FC
14:00
Garforth Rangers Juniors FC
vs
North East Leeds JFC
14:00
Garforth Villa
vs
Normanton Athletic JFC
14:00
Howden Clough JFC
12 - 0 Full time
Yorkshire Amateur Juniors FC

Under 17's - Division 1

10:00
Colton Juniors
vs
Robin Hood Athletic JFC
10:00
Hunslet Club Juniors
vs
Glasshoughton Welfare Juniors
10:00
Pontefract Collieries
vs
Farsley Celtic Juniors
10:00
Rothwell Juniors FC (Reds)
vs
Castleford Town
10:00
Westwood Juniors FC
vs
Yorkshire Amateur Juniors FC

Under 17's - Division 2A & 2B

10:00
KIPPAX ATHLETIC JUNIORS
vs
HORSFORTH ST MARGARETS JFC (TWISTERS)
TBC
SELBY TOWN FC
4 - 2 Full time
HORSFORTH ST MARGARETS JFC (TWISTERS)
TBC
glen juniors
1 - 7 Full time
LEEDS CITY JUNIORS (COLTS)
10:00
pontefract sports & social
vs
amaranth juniors athletic
TBC
rothwell juniors fc ( whites )
2 - 6 Full time
TEAM DYNAMOS WANDERERS FC
TBC
tingley athletic juniors
0 - 5 Full time
amaranth juniors athletic

Under 16's - Division 1

10:00
Farsley Celtic Juniors
vs
Chapeltown FYDC
10:00
Garforth Rangers JFC (Whites)
vs
CTA Select Academy
10:00
Glen Juniors FC (Blues)
vs
Colton Juniors FC (Reds)
10:00
Harrogate Railway
vs
Churwell Lions
10:00
Ossett Town Juniors FC
vs
Rothwell Town Juniors FC

Under 16's - Division 2

10:00
Kippax Athletic Juniors
1 - 2 Full time
Yorkshire Amateur Juniors FC
10:00
Pontefract St Joseph's JFC
W - L
Hunslet Club JFC
10:00
Pudsey Juniors FC
4 - 2 Full time
Horsforth St Margarets JFC
10:00
Savile United F.C
0 - 0 Full time
Glen Juniors FC (Whites)
10:00
Stanningley Albion JFC
6 - 2 Full time
Durkar Devils JFC
10:00
Wigton Moor Juniors FC
3 - 1 Full time
Wortley FC Juniors

Under 16's - Division 3

TBC
Garforth Rangers JFC (Blues)
W - L
Colton Juniors JFC (Athletic)
TBC
Middleton Park JFC
3 - 8 Full time
Amaranth Juniors
TBC
Rothwell Juniors FC
5 - 3 Full time
Alverthorpe Juniors FC
TBC
Yorkshire Amateur Juniors FC Colts
1 - 3 Full time
Crofton Juniors

Under 15's - Division 1

10:00
Eccleshill Blues Juniors FC (Hawks)
vs
Garforth Villa JFC
10:00
Farsley Celtic
0 - 4 Full time
Robin Hood Athletic JFC Blue
10:00
Wortley FC Juniors
vs
Eccleshill Blues Juniors FC (Eagles)
10:00
Yorkshire Amateur Juniors FC
vs
Shadwell United FC

Under 15's - Division 2

TBC
Amaranth Juniors FC
1 - 1 Full time
Pontefract St Josephs JFC
TBC
Horsforth St Margarets JFC (Stallions)
1 - 4 Full time
Stanningley Albion JFC Red
TBC
Robin Hood Athletic JFC White
W - L
Churwell Lions JFC
TBC
Townville Allstars AFC
1 - 0 Full time
Garforth Rangers JFC (Whites)

Under 15's - Division 3

10:00
Altofts Juniors FC
7 - 3 Full time
Wrenthorpe Rangers JFC Wasps
10:00
Colton Juniors FC
9 - 3 Full time
Wrenthorpe Rangers JFC Hornets
10:00
Guiseley Juniors FC (Yellow)
vs
Tingley Athletic Juniors FC
10:00
Stanningley Albion JFC Black
5 - 0 Full time
Pontefract Sports and Social JFC
10:00
Wortley FC Juniors Colts
1 - 3 Full time
CTA Select Academy Whites

Under 15's - Division 4

10:00
Beeston Juniors FC
vs
Crofton Juniors FC
10:30
Horsforth St Margarets JFC (Broncos)
vs
Temple AFC Juniors
10:00
Pudsey Juniors FC
vs
Garforth Rangers JFC (Blues)
10:00
Townville Allstars AFC
vs
Robin Hood Athletic JFC Red
10:00
Woodkirk Valley Wolves FC
vs
Sherburn White Rose Juniors FC

Under 14's - Division 1

10:00
Bingley Juniors FC
vs
Horsforth St Margarets JFC Colts
10:00
Guiseley Juniors FC White
vs
Rothwell Juniors FC
10:00
Guiseley Juniors FC Yellow
vs
Glen Juniors FC