Results

Filter by team

Sunday 31 January 2016

Under 18's - Division 1

14:00
Garforth Villa
vs
Howden Clough JFC
14:00
Normanton Athletic JFC
vs
Colton Juniors FC
14:00
Whitkirk Wanderers FC
3 - 4 Full time
Garforth Rangers Juniors FC

Under 17's - Division 1

10:00
Westwood Juniors FC
vs
Farsley Celtic Juniors

Under 17's - Division 2A & 2B

10:00
HORSFORTH ST MARGARETS JFC (TWISTERS)
vs
WRENTHORPE RANGERS
10:00
Jubo Dhol Juniors
vs
glen juniors
10:00
LEEDS CITY JUNIORS (COLTS)
1 - 4 Full time
SELBY TOWN FC
10:00
amaranth juniors athletic
vs
rothwell juniors fc ( whites )
10:00
pontefract sports & social
vs
TEAM DYNAMOS WANDERERS FC
TBC
tingley athletic juniors
0 - 4 Full time
glen juniors

Under 16's - Division 2

10:00
Hunslet Club JFC
vs
Yorkshire Amateur Juniors FC
TBC
Stanningley Albion JFC
W - L
Pontefract St Joseph's JFC

Under 15's - Division 1

14:30
CTA Select Academy Orange
vs
Eccleshill Blues Juniors FC (Eagles)
10:00
Eccleshill Blues Juniors FC (Hawks)
vs
Wortley FC Juniors
10:00
Farsley Celtic
vs
Yorkshire Amateur Juniors FC
11:30
Garforth Villa JFC
vs
Leeds City Juniors FC
10:00
Robin Hood Athletic JFC Blue
vs
Shadwell United FC

Under 15's - Division 2

TBC
Kirkstall Crusaders JFC
1 - 2 Full time
Amaranth Juniors FC
TBC
Pontefract St Josephs JFC
9 - 2 Full time
Alverthorpe Juniors FC
TBC
Townville Allstars AFC
5 - 4 Full time
Horsforth St Margarets JFC (Stallions)
TBC
Westwood Juniors FC
3 - 0 Full time
Robin Hood Athletic JFC White

Under 15's - Division 3

10:00
Altofts Juniors FC
vs
Stanningley Albion JFC Black
10:00
CTA Select Academy Whites
vs
Wrenthorpe Rangers JFC Wasps
10:00
Guiseley Juniors FC (Yellow)
1 - 0 Full time
Wortley FC Juniors Colts
10:00
Tingley Athletic Juniors FC
7 - 1 Full time
Pontefract Sports and Social JFC
10:15
Wrenthorpe Rangers JFC Hornets
vs
Colton Juniors FC

Under 15's - Division 4

10:30
Beeston Juniors FC
vs
Robin Hood Athletic JFC Red
10:00
Crofton Juniors FC
vs
Horsforth St Margarets JFC (Broncos)
10:00
Garforth Rangers JFC (Blues)
vs
Townville Allstars AFC
10:00
Stanningley Albion JFC Whites
vs
Woodkirk Valley Wolves FC
10:00
Temple AFC Juniors
vs
Pudsey Juniors FC

Under 14's - Division 1

TBC
Bingley Juniors FC
3 - 6 Full time
Glen Juniors FC
10:00
Bingley Juniors FC
vs
Wigton Moor Juniors FC
10:00
Garforth Rangers JFC
6 - 6 Full time
Guiseley Juniors FC Yellow
10:00
Glen Juniors FC
vs
Rothwell Juniors FC
10:00
Ryhill FC
vs
Horsforth St Margarets JFC Colts

Under 14's - Division 2

10:00
Alwoodley Juniors FC
vs
Altofts Juniors FC
10:00
Garforth Villa JFC
L - W
Colton Juniors FC
22:00
Guiseley Juniors FC Green
vs
Farsley Celtic Juniors FC
TBC
Kippax Juniors FC
4 - 3 Full time
Wrenthorpe Rangers JFC

Under 14's - Division 3

10:00
Amaranth Juniors FC
vs
Churwell Lions JFC Black
10:00
Beeston Juniors FC
vs
Leeds City Juniors FC
22:00
Wakefield Jets JFC
vs
Tingley Athletic JFC Tornados
10:00
Westwood Juniors FC
vs
Chapeltown FYDC

Under 14's - Division 4

10:00
Churwell Lions JFC Blue
vs
Hunslet Club Juniors FC
10:00
Whitkirk Wanderers JFC Blue
2 - 3 Full time
Tingley Athletic JFC Titans
10:00
Wortley FC Juniors
3 - 2 Full time
Horsforth St Margarets JFC Stallions

Under 13's - Division 4

10:30
Crofton Juniors
vs
Gipton Juniors FC

Under 12's - Division 1

10:00
Farsley Celtic Juniors FC
2 - 5 Full time
Wortley FC Juniors
10:00
Gipton Juniors FC Titans
2 - 5 Full time
FC Catalan Soccer Maestro's
10:00
Horsforth St Margarets JFC Colts
4 - 2 Full time
Whitkirk Wanderers JFC
10:00
Leeds Juniors FC
4 - 0 Full time
Sherburn White Rose Juniors FC

Under 12's - Division 2

10:30
Bardsey JFC
2 - 2 Full time
Collingham Juniors FC Red
10:30
Garforth Rangers JFC Panthers
4 - 2 Full time
Garforth Rangers JFC Pumas
10:30
Hunslet Club Juniors FC
3 - 0 Full time
Garforth Villa JFC

Under 12's - Division 3

10:00
FC Catalan Soccer Escola
vs
Woodkirk Valley FC
10:00
Gipton Juniors FC U12 Trojans
vs
Colton Juniors FC
10:00
Horsforth Galaxy FC
vs
Carlton & Rothwell Giants JFC Thunder
10:00
Stanningley Albion JFC Red
vs
Tingley Athletic Juniors FC

Under 12's - Division 4

10:00
Horsforth St Margarets JFC Chargers
vs
Westwood Juniors FC
10:00
Hunslet Club Juniors FC Green
vs
Bramley Phoenix FC
10:00
Kirkstall Crusaders JFC
vs
Amaranth Juniors FC
10:00
Oulton Athletic Juniors FC
vs
Rothwell Town Juniors FC

Under 11's - Division 1

10:30
Rothwell Juniors FC Red
vs
FC Catalan Soccer Maestro's
10:30
Whinmoor JFC Yellow
vs
Collingham Juniors FC Red

Under 11's - Division 2

10:30
Amaranth Juniors FC
vs
Carlton and Rothwell Giants JFC Celtics
10:30
Carlton and Rothwell Giants JFC Celtics
vs
Wortley FC Juniors Colts
14:00
Chapeltown FYDC FC
vs
Farsley Celtic Juniors FC
10:30
Horsforth St Margarets JFC Chargers
vs
Garforth Rangers Juniors FC
10:30
North East Leeds JFC Lions
vs
Farsley Celtic Juniors FC

Under 11's - Division 3

10:30
Kippax Athletic Juniors FC
vs
Leeds Juniors FC Galaxy

Under 11's - Division 4

10:30
Hunslet Club Juniors FC Green
vs
Castleford Town JFC
10:30
Hunslet Club Juniors FC Green
vs
Garforth Villa JFC White
10:30
Pool Juniors FC
vs
FC Catalan Soccer Escola
10:30
Rothwell Juniors FC Blacks
vs
Castleford Town JFC

Under 11's - Division 5

10:30
Alwoodley Juniors FC
vs
Hunslet Club Juniors FC White
10:30
Collingham Juniors FC Black
vs
Horsforth St Margarets JFC Colts
10:30
Hunslet Club Juniors FC White
vs
Yorkshire Amateur Juniors FC

Under 11's - Division 6

10:30
Leeds City Juniors FC
vs
Tingley Athletic Juniors FC Green

U10's - Friendly League B - 1 Team

TBC
Chapeltown FYDC FC
vs
Kippax Athletic Juniors FC
10:00
Durkar Devils JFC U10s
vs
Horsforth Galaxy

U9's - Friendly League C - 2 Team

10:00
Yorkshire Amateurs Juniors FC
vs
Horsforth St Margarets JFC Crusaders

U9's - Friendly League B - 2 Team

10:00
Chapeltown FYDC FC
vs
Leeds City Juniors FC
10:00
Garforth Rangers Juniors FC
vs
Woodkirk Valley FC
10:00
Horsforth JFC
vs
Whinmoor JFC
10:00
Hunslet Club Juniors FC Green
vs
Wortley FC Juniors

U9's - Friendly League A - 2 Team

10:00
Farsley Celtic Juniors FC
vs
Rothwell Town Juniors FC
10:00
Pool Juniors FC
vs
Glen Juniors FC
10:00
Pudsey Juniors FC
vs
Collingham Juniors FC

U9's - Friendly League B - 1 Team

10:00
Crofton Juniors U9 (Blue)
vs
Townville Allstars AFC U9
10:00
Farsley Celtic Juniors U9 (Colts)
vs
Beeston Juniors FC
10:00
Garforth Villa JFC
vs
Seacroft Community Colts FC

U8's - Friendly League D - 2 Team

10:00
Beeston Juniors FC
vs
Tingley Athletic JFC Tornadoes
10:00
Shadwell United FC
vs
Woodkirk Valley FC

U8's - Friendly League C - 2 Team

10:00
Pool Juniors FC
vs
North East Leeds JFC
10:00
Stanningley Albion JFC
vs
Horsforth JFC

U8's - Friendly League B - 2 Team

10:00
Hunslet Club Juniors FC
vs
Yorkshire Amateurs Juniors FC
10:00
Pudsey Juniors FC
vs
Garforth Rangers Juniors FC Blue

U8's - Friendly League A - 2 Team

10:00
Colton Juniors FC
vs
Hunslet Club Juniors FC Green
10:00
Farsley Celtic Juniors FC
vs
Glasshoughton Welfare AFC
10:00
Tingley Athletic JFC Titans
vs
Rothwell Juniors FC
10:00
Wortley FC Juniors
vs
FC Catalan Soccer

U8's - Friendly League - 1 Team

10:00
Bramley Phoenix FC
vs
Garforth Villa JFC
10:00
Crofton Juniors FC
vs
Garforth Rangers Juniors FC Red
10:00
Seacroft Community Colts FC
vs
LS27 FC
10:00
Sherburn White Rose Juniors FC
vs
Kippax Athletic Juniors U8
10:00
Temple AFC Juniors
vs
Horsforth JFC U8 (Single)
10:00
Wakefield Jets JFC
vs
Glen Juniors FC

U7's - 2 Team Friendly League B

10:30
Woodkirk Valley FC
vs
Horsforth JFC

U7's - 1 Team Friendly League B

10:30
Glen Juniors FC
vs
Horsforth JFC Single
10:30
Shadwell United U7
vs
Kippax Athletic Juniors FC
10:30
Whitkirk Wanderers JFC
vs
North East Leeds JFC

U7's - 1 Team Friendly League A

10:30
Middleton Park Juniors FC
vs
Rothwell Town Juniors FC Reds
10:30
Wakefield Jets JFC
vs
Seacroft Community Colts FC

Saturday 30 January 2016

Under 12's - Division 5

TBC
Horsforth JFC
3 - 9 Full time
Wrenthorpe Rangers JFC

Sunday 24 January 2016

Under 18's - Division 1

14:00
Howden Clough JFC
9 - 2 Full time
Garforth Rangers Juniors FC
14:00
North East Leeds JFC
6 - 1 Full time
Whitkirk Wanderers FC

Under 17's - Division 1

14:00
Colton Juniors
vs
Harrogate Town JFC
14:00
Farsley Celtic Juniors
vs
Glasshoughton Welfare Juniors
10:00
Rothwell Juniors FC (Reds)
vs
Hunslet Club Juniors
14:00
Westwood Juniors FC
vs
Robin Hood Athletic JFC
10:00
Yorkshire Amateur Juniors FC
vs
Pontefract Collieries

Under 17's - Division 2A & 2B

10:00
HORSFORTH ST MARGARETS JFC (TWISTERS)
0 - 6 Full time
LEEDS CITY JUNIORS (COLTS)
10:00
SELBY TOWN FC
vs
PUDSEY JUNIORS
10:00
amaranth juniors athletic
6 - 2 Full time
Jubo Dhol Juniors
10:00
tingley athletic juniors
1 - 5 Full time
KIPPAX ATHLETIC JUNIORS

Under 16's - Division 1

10:30
Chapeltown FYDC
vs
Garforth Rangers JFC (Whites)
14:00
Churwell Lions
vs
Farsley Celtic Juniors
10:00
Colton Juniors FC (Reds)
vs
CTA Select Academy
10:00
Ossett Town Juniors FC
vs
Harrogate Railway

Under 16's - Division 2

10:00
Durkar Devils JFC
vs
Pudsey Juniors FC
TBC
Pudsey Juniors FC
6 - 3 Full time
Kippax Athletic Juniors
10:00
Wigton Moor Juniors FC
1 - 0 Full time
Savile United F.C

Under 15's - Division 1

10:00
Eccleshill Blues Juniors FC (Hawks)
vs
CTA Select Academy Orange
10:00
Farsley Celtic
vs
Wortley FC Juniors
11:00
Robin Hood Athletic JFC Blue
vs
Garforth Villa JFC
11:00
Shadwell United FC
vs
Eccleshill Blues Juniors FC (Eagles)
10:00
Yorkshire Amateur Juniors FC
vs
Leeds City Juniors FC

Under 15's - Division 3

10:00
CTA Select Academy Whites
vs
Pontefract Sports and Social JFC
10:30
Leeds City Juniors Colts FC
1 - 5 Full time
Guiseley Juniors FC (Yellow)
10:00
Stanningley Albion JFC Black
0 - 3 Full time
Colton Juniors FC
10:00
Tingley Athletic Juniors FC
7 - 1 Full time
Wrenthorpe Rangers JFC Wasps
14:00
Wortley FC Juniors Colts
4 - 1 Full time
Wrenthorpe Rangers JFC Hornets

Under 15's - Division 4

10:00
Crofton Juniors FC
vs
Beeston Juniors FC
10:30
Robin Hood Athletic JFC Red
vs
Horsforth St Margarets JFC (Broncos)
11:30
Sherburn White Rose Juniors FC
vs
Garforth Rangers JFC (Blues)
10:00
Stanningley Albion JFC Whites
vs
Pudsey Juniors FC
10:00
Temple AFC Juniors
vs
Woodkirk Valley Wolves FC

Under 14's - Division 1

10:00
Bingley Juniors FC
6 - 2 Full time
Guiseley Juniors FC White
14:00
Garforth Rangers JFC
2 - 3 Full time
Wigton Moor Juniors FC
TBC
Guiseley Juniors FC Yellow
3 - 2 Full time
Glen Juniors FC

Under 14's - Division 2

10:00
Altofts Juniors FC
vs
Wrenthorpe Rangers JFC
12:00
Alwoodley Juniors FC
0 - 3 Full time
Guiseley Juniors FC Green
10:00
Garforth Villa JFC
0 - 5 Full time
Kippax Juniors FC

Under 14's - Division 3

10:00
Tingley Athletic JFC Tornados
vs
Amaranth Juniors FC
11:00
Wakefield Jets JFC
vs
Beeston Juniors FC
10:00
Whitkirk Wanderers JFC White
vs
Leeds City Juniors FC

Under 14's - Division 4

10:00
Alverthorpe Juniors FC
vs
Whitkirk Wanderers JFC Blue
10:00
Churwell Lions JFC Blue
vs
Tingley Athletic JFC Titans
10:30
Horsforth St Margarets JFC Stallions
vs
Team Dynamos Wanderers FC
10:00
Wortley FC Juniors
vs
Hunslet Club Juniors FC

Under 13's - Division 1

10:30
Altofts Jnrs FC Whites
vs
Colton Juniors FC Knights
10:30
Hunslet Club Juniors FC
vs
FC Catalan Soccer
10:30
Kellingley Welfare Juniors
vs
Colton Juniors FC Crusaders
10:30
Sherburn White Rose Juniors FC
vs
Horsforth St Margarets JFC Colts

Under 13's - Division 2

10:30
Altofts Jnrs FC Reds
vs
CTA Select Academy
10:30
Farsley Celtic Juniors FC
vs
Guiseley Juniors FC Blue
10:30
North East Leeds JFC
vs
Rothwell Juniors FC

Under 13's - Division 3

12:00
Guiseley Juniors FC White
vs
Amaranth Juniors FC
10:30
Hunslet Club Juniors FC Green
vs
Garforth Rangers Juniors FC
10:30
Scholes & Barwick FC
vs
Rothwell Town Juniors FC Blue
10:30
Wortley FC Juniors
vs
Churwell Lions Juniors FC

Under 13's - Division 4

13:00
Gipton Juniors FC
vs
Chapeltown FYDC FC
10:00
Horsforth Galaxy FC
vs
Crofton Juniors
10:30
Robin Hood Athletic JFC
vs
Wakefield Jets JFC
10:30
Stanningley Albion JFC Black
vs
Tingley Athletic Juniors FC

Under 13's - Division 5

10:30
Bramley Phoenix FC Rangers
6 - 0 Full time
Wrenthorpe Rangers JFC
10:30
Whitkirk Wanderers JFC Blue
11 - 2 Full time
Bramley Phoenix FC Hurricanes

Under 12's - Division 1

10:30
Gipton Juniors FC Titans
3 - 0 Full time
Farsley Celtic Juniors FC
10:00
Wortley FC Juniors
vs
Whitkirk Wanderers JFC

Under 12's - Division 2

10:00
Garforth Rangers JFC Panthers
vs
Bardsey JFC
10:00
Garforth Rangers JFC Pumas
vs
Garforth Villa JFC
10:00
Ossett Albion Juniors FC
vs
Hunslet Club Juniors FC

Under 12's - Division 3

10:00
Carlton & Rothwell Giants JFC Thunder
vs
Woodkirk Valley FC
10:15
FC Catalan Soccer Escola
vs
Stanningley Albion JFC Red
12:00
Horsforth Galaxy FC
vs
Gipton Juniors FC U12 Trojans
10:00
Leeds City Juniors FC
vs
Whinmoor JFC

Under 12's - Division 4

10:00
Amaranth Juniors FC
vs
Westwood Juniors FC
10:00
Bramley Phoenix FC
vs
Oulton Athletic Juniors FC
10:00
Kirkstall Crusaders JFC
vs
Hunslet Club Juniors FC Green
10:50
New Park Bulldogs FC
vs
Horsforth St Margarets JFC Chargers

Under 12's - Division 5

10:00
Collingham Juniors FC Blue
2 - 1 Full time
Leeds Maccabi Juniors FC
10:00
Wrenthorpe Rangers JFC
5 - 0 Full time
Crofton Juniors

Under 11's - Division 1

10:30
FC Catalan Soccer Maestro's
vs
Whinmoor JFC Yellow
10:30
Horsforth St Margarets JFC Stallions
vs
Scholes & Barwick JFC

Under 11's - Division 2

10:30
Carlton and Rothwell Giants JFC Celtics
vs
Wortley FC Juniors Colts
12:30
Chapeltown FYDC FC
vs
North East Leeds JFC Lions
10:30
Farsley Celtic Juniors FC
vs
Amaranth Juniors FC
10:30
Garforth Rangers Juniors FC
vs
Glen Juniors FC Blue

Under 11's - Division 4

10:30
Castleford Town JFC
vs
Pool Juniors FC
10:30
FC Catalan Soccer Escola
vs
Hunslet Club Juniors FC Green

Under 11's - Division 5

10:30
Horsforth St Margarets JFC Colts
vs
Alwoodley Juniors FC

Under 11's - Division 6

10:30
Whitkirk Wanderers JFC
vs
Leeds City Juniors FC

U10's - Friendly League B - 2 Team

10:00
Churwell Lions
vs
Bramley Phoenix FC
10:00
Farsley Celtic Juniors FC
vs
North East Leeds JFC
10:00
Garforth Rangers Juniors FC Blue
vs
Leeds Juniors FC
10:00
Horsforth St Margarets JFC
vs
Woodkirk Valley FC
10:00
Sherburn White Rose Juniors FC
vs
Whinmoor Juniors U10

U10's - Friendly League A - 2 Team

10:00
Colton Juniors FC
vs
Ossett Albion FC Tigers
10:00
Garforth Villa JFC
vs
Garforth Rangers Juniors FC White

U10's - Friendly League B - 1 Team

10:00
Crofton Juniors U10
1 - 3 Full time
Durkar Devils JFC U10s
10:00
Stanningley Albion JFC
vs
Horsforth Galaxy
10:00
Woodkirk Valley FC
vs
Chapeltown FYDC FC

U10's - Friendly League A - 1 Team

10:00
Beeston Juniors FC
vs
FC Catalan Soccer
10:00
Horsforth JFC
vs
Castleford Town Juniors FC
10:00
Wakefield Jets JFC
vs
Townville Allstars U 10s

U9's - Friendly League B - 2 Team

10:00
Tingley Athletic JFC Tornadoes
vs
Hunslet Club Juniors FC Green
10:00
Whinmoor JFC
vs
Horsforth JFC
10:00
Woodkirk Valley FC
vs
Garforth Rangers Juniors FC
10:00
Wortley FC Juniors
vs
Chapeltown FYDC FC

U9's - Friendly League A - 2 Team

10:00
Pool Juniors FC
vs
Garforth Villa JFC Blue
10:00
Pudsey Juniors FC
vs
Farsley Celtic Juniors FC
10:00
Rothwell Town Juniors FC
vs
Collingham Juniors FC

U9's - Friendly League B - 1 Team

10:00
Seacroft Community Colts FC
vs
Garforth Villa JFC
10:00
Townville Allstars AFC U9
vs
Beeston Juniors FC
10:00
Whitkirk Wanderers JFC
vs
Kippax Athletic Juniors FC

U8's - Friendly League D - 2 Team

10:00
Leeds Modernians
vs
Rothwell Town Juniors FC
10:00
Shadwell United FC
vs
Beeston Juniors FC
10:00
Woodkirk Valley FC
0 - 0 Full time
Rothwell Juniors FC Blacks

U8's - Friendly League C - 2 Team

10:00
Castleford Town Juniors FC
vs
Churwell Lions Juniors FC
10:00
North East Leeds JFC
vs
Stanningley Albion JFC

U8's - Friendly League B - 2 Team

10:00
Collingham Juniors FC
vs
Pudsey Juniors FC
10:00
Wrenthorpe Rangers JFC
vs
Hunslet Club Juniors FC

U8's - Friendly League A - 2 Team

10:00
Colton Juniors FC
vs
FC Catalan Soccer
10:00
Rothwell Juniors FC
vs
Glasshoughton Welfare AFC
10:00
Wortley FC Juniors
vs
Farsley Celtic Juniors FC

U8's - Friendly League - 1 Team

10:00
Garforth Rangers Juniors FC Red
vs
Bramley Phoenix FC
10:00
Garforth Villa JFC
vs
Wakefield Jets JFC
10:00
Glen Juniors FC
vs
Temple AFC Juniors
10:00
Horsforth JFC U8 (Single)
vs
Sherburn White Rose Juniors FC
10:00
Kippax Athletic Juniors U8
vs
Seacroft Community Colts FC
10:00
LS27 FC
vs
North East Leeds U8 (Single)

U7's - 2 Team Friendly League B

10:30
Horsforth St Margarets JFC Chargers
vs
Woodkirk Valley FC

U7's - 1 Team Friendly League B

10:30
Shadwell United U7
vs
Whitkirk Wanderers JFC

U7's - 1 Team Friendly League A

10:30
Seacroft Community Colts FC