Results

Filter by team

Sunday 29 November 2015

Under 18's - Division 1

TBC
Colton Juniors FC
6 - 1 Full time
Yorkshire Amateur Juniors FC

Under 16's - Division 2

TBC
Stanningley Albion JFC
5 - 1 Full time
Hunslet Club JFC
TBC
Yorkshire Amateur Juniors FC
0 - 1 Full time
Durkar Devils JFC

Under 15's - Division 1

TBC
Yorkshire Amateur Juniors FC
3 - 2 Full time
Wortley FC Juniors

Under 13's - Division 3

TBC
Rothwell Town Juniors FC Blue
1 - 4 Full time
Wortley FC Juniors

Under 12's - Division 2

TBC
Collingham Juniors FC Red
5 - 0 Full time
Garforth Rangers JFC Pumas

Under 11's - Division 1

10:30
Rothwell Juniors FC Red
vs
Collingham Juniors FC Red
10:30
Scholes & Barwick JFC
vs
Whinmoor JFC Yellow

Under 11's - Division 2

10:30
Garforth Rangers Juniors FC
vs
Carlton and Rothwell Giants JFC Celtics

Under 11's - Division 4

10:30
FC Catalan Soccer Escola
vs
Castleford Town JFC
10:30
Hunslet Club Juniors FC Green
vs
Rothwell Juniors FC Blacks

Under 11's - Division 5

10:30
Alwoodley Juniors FC
vs
Whinmoor JFC Green

U7's - 2 Team Friendly League B

10:00
Horsforth JFC
vs
Woodkirk Valley FC
10:00
Horsforth St Margarets JFC Chargers
vs
Castleford Town Juniors FC

U7's - 1 Team Friendly League B

10:30
Kippax Athletic Juniors FC
vs
Whitkirk Wanderers JFC
10:30
North East Leeds JFC
vs
Glen Juniors FC

U7's - 1 Team Friendly League A

10:30
Middleton Park Juniors FC
vs
Rothwell Town Juniors FC Reds
10:30
Pool Juniors FC
vs
Wakefield Jets JFC

Sunday 22 November 2015

Under 18's - Division 1

TBC
Garforth Villa
2 - 2 Full time
Whitkirk Wanderers FC

Under 13's - Division 3

TBC
Amaranth Juniors FC
5 - 3 Full time
Garforth Rangers Juniors FC
TBC
Colton Juniors FC White
3 - 2 Full time
Rothwell Town Juniors FC Blue
TBC
Wortley FC Juniors
6 - 1 Full time
Hunslet Club Juniors FC Green

Under 13's - Division 4

TBC
Chapeltown FYDC FC
3 - 0 Full time
Tingley Athletic Juniors FC
TBC
Gipton Juniors FC
4 - 2 Full time
Robin Hood Athletic JFC

Under 12's - Division 2

TBC
Garforth Rangers JFC Pumas
3 - 7 Full time
Bardsey JFC
TBC
Garforth Villa JFC
5 - 1 Full time
Ossett Albion Juniors FC

Under 12's - Division 5

10:00
Leeds Maccabi Juniors FC
3 - 2 Full time
Carlton & Rothwell Giants JFC Lightning

Under 11's - Division 1

10:30
FC Catalan Soccer Maestro's
vs
Horsforth St Margarets JFC Stallions
10:30
Whinmoor JFC Yellow
vs
Rothwell Juniors FC Red

Under 11's - Division 2

10:30
Amaranth Juniors FC
vs
Garforth Rangers Juniors FC
10:30
Carlton and Rothwell Giants JFC Celtics
vs
Farsley Celtic Juniors FC
10:30
North East Leeds JFC Lions
vs
Horsforth St Margarets JFC Chargers
10:30
Wortley FC Juniors Colts
vs
Glen Juniors FC Blue

Under 11's - Division 3

12:00
Leeds Juniors FC Galaxy
vs
North East Leeds JFC Tigers

Under 11's - Division 4

10:30
Aberford Albion
vs
Garforth Villa JFC White
10:30
Pool Juniors FC
vs
Hunslet Club Juniors FC Green

Under 11's - Division 5

10:30
Hunslet Club Juniors FC White
vs
Horsforth St Margarets JFC Colts
10:30
Whinmoor JFC Green
vs
Yorkshire Amateur Juniors FC

Under 11's - Division 6

10:30
LS27 FC
vs
Whitkirk Wanderers JFC
12:00
Tingley Athletic Juniors FC Green
vs
Wakefield Jets JFC

U7's - 1 Team Friendly League B

10:30
Glen Juniors FC
vs
Kippax Athletic Juniors FC
10:30
Shadwell United U7
vs
North East Leeds JFC
10:30
Whitkirk Wanderers JFC
vs
Horsforth JFC Single

U7's - 1 Team Friendly League A

10:30
Pool Juniors FC
vs
Middleton Park Juniors FC

Sunday 15 November 2015

Under 18's - Division 1

14:00
Garforth Rangers Juniors FC
vs
Rothwell Juniors FC
14:00
Garforth Villa
vs
North East Leeds JFC
14:00
Howden Clough JFC
vs
Normanton Athletic JFC

Under 17's - Division 1

10:00
Hunslet Club Juniors
vs
Harrogate Town JFC
10:00
Robin Hood Athletic JFC
vs
Farsley Celtic Juniors
10:00
Rothwell Juniors FC (Reds)
vs
Colton Juniors
10:00
Westwood Juniors FC
vs
Castleford Town
10:00
Yorkshire Amateur Juniors FC
vs
Glasshoughton Welfare Juniors

Under 17's - Division 2A & 2B

10:00
KIPPAX ATHLETIC JUNIORS
vs
glen juniors
10:00
PUDSEY JUNIORS
vs
HORSFORTH ST MARGARETS JFC (TWISTERS)
10:00
SELBY TOWN FC
vs
rothwell juniors fc ( whites )
10:00
TEAM DYNAMOS WANDERERS FC
vs
WRENTHORPE RANGERS
10:00
pontefract sports & social
vs
Jubo Dhol Juniors
10:00
shadwell united jfc (athletic)
vs
amaranth juniors athletic

Under 16's - Division 1

10:00
Churwell Lions
vs
Garforth Rangers JFC (Whites)
10:00
Colton Juniors FC (Reds)
vs
Farsley Celtic Juniors
10:00
Glen Juniors FC (Blues)
vs
CTA Select Academy
10:00
Ossett Town Juniors FC
vs
Chapeltown FYDC
10:00
Rothwell Town Juniors FC
vs
Harrogate Railway

Under 16's - Division 2

10:00
Pontefract St Joseph's JFC
vs
Kippax Athletic Juniors
10:00
Pudsey Juniors FC
vs
Hunslet Club JFC
10:00
Savile United F.C
vs
Horsforth St Margarets JFC
10:00
Stanningley Albion JFC
vs
Glen Juniors FC (Whites)
10:00
Wortley FC Juniors
vs
Yorkshire Amateur Juniors FC

Under 16's - Division 3

10:00
Garforth Rangers JFC (Blues)
vs
Crofton Juniors
10:00
Leeds City Juniors FC
vs
Colton Juniors JFC (Athletic)
10:00
Rothwell Juniors FC
vs
Amaranth Juniors
10:00
Wrenthorpe Rangers FC
vs
Yorkshire Amateur Juniors FC Colts

Under 15's - Division 2

10:00
Pontefract St Josephs JFC
vs
Kirkstall Crusaders JFC
10:00
Townville Allstars AFC
vs
Westwood Juniors FC

Under 15's - Division 3

10:00
Altofts Juniors FC
vs
Stanningley Albion JFC Black
10:00
CTA Select Academy Whites
vs
Wrenthorpe Rangers JFC Hornets
10:00
Guiseley Juniors FC (Yellow)
vs
Wortley FC Juniors Colts
10:00
Leeds City Juniors Colts FC
vs
Pontefract Sports and Social JFC

Under 15's - Division 4

10:00
Beeston Juniors FC
vs
Crofton Juniors FC
10:00
Garforth Rangers JFC (Blues)
vs
Woodkirk Valley Wolves FC
10:00
Sherburn White Rose Juniors FC
vs
Robin Hood Athletic JFC Red
10:00
Stanningley Albion JFC Whites
vs
Pudsey Juniors FC

Under 14's - Division 1

10:00
Garforth Rangers JFC
vs
Guiseley Juniors FC White

Under 13's - Division 3

TBC
Colton Juniors FC White
4 - 10 Full time
Wortley FC Juniors

Under 13's - Division 4

TBC
Gipton Juniors FC
9 - 1 Full time
Wakefield Jets JFC

Under 11's - Division 4

10:30
Hunslet Club Juniors FC Green
vs
Castleford Town JFC

Under 11's - Division 5

10:30
Collingham Juniors FC Black
vs
Hunslet Club Juniors FC White

U7's - 2 Team Friendly League B

10:00
Castleford Town Juniors FC
vs
Horsforth JFC

U7's - 1 Team Friendly League B

10:30
Horsforth JFC Single
vs
Whitkirk Wanderers JFC
10:30
Kippax Athletic Juniors FC
vs
Glen Juniors FC
10:30
North East Leeds JFC
vs
Shadwell United U7

U7's - 1 Team Friendly League A

10:30
Middleton Park Juniors FC
vs
Pool Juniors FC

Sunday 8 November 2015

Under 18's - Division 1

14:00
Garforth Rangers Juniors FC
vs
North East Leeds JFC
14:00
Hemsworth Terriers JFC
vs
Howden Clough JFC
14:00
Normanton Athletic JFC
vs
Garforth Villa
14:00
Rothwell Juniors FC
vs
Colton Juniors FC

Under 17's - Division 1

10:00
Castleford Town
vs
Rothwell Juniors FC (Reds)
10:00
Colton Juniors
vs
Robin Hood Athletic JFC
10:00
Farsley Celtic Juniors
vs
Pontefract Collieries
10:00
Glasshoughton Welfare Juniors
vs
Hunslet Club Juniors
10:00
Yorkshire Amateur Juniors FC
vs
Westwood Juniors FC

Under 17's - Division 2A & 2B

10:00
Jubo Dhol Juniors
vs
rothwell juniors fc ( whites )
10:00
LEEDS CITY JUNIORS (COLTS)
vs
PUDSEY JUNIORS
10:00
WRENTHORPE RANGERS
vs
KIPPAX ATHLETIC JUNIORS
10:00
amaranth juniors athletic
vs
SELBY TOWN FC
10:00
pontefract sports & social
vs
glen juniors

Under 16's - Division 1

10:00
CTA Select Academy
vs
Chapeltown FYDC
10:00
Churwell Lions
vs
Harrogate Railway
10:00
Colton Juniors FC (Reds)
vs
Glen Juniors FC (Blues)
10:00
Garforth Rangers JFC (Whites)
vs
Farsley Celtic Juniors
10:00
Ossett Town Juniors FC
vs
Rothwell Town Juniors FC

Under 16's - Division 2

10:00
Durkar Devils JFC
vs
Stanningley Albion JFC
10:00
Glen Juniors FC (Whites)
vs
Savile United F.C
10:00
Horsforth St Margarets JFC
vs
Pudsey Juniors FC
10:00
Hunslet Club JFC
vs
Pontefract St Joseph's JFC
10:00
Wortley FC Juniors
vs
Wigton Moor Juniors FC
10:00
Yorkshire Amateur Juniors FC
vs
Kippax Athletic Juniors

Under 16's - Division 3

10:00
Alverthorpe Juniors FC
vs
Rothwell Juniors FC
10:00
Colton Juniors JFC (Athletic)
vs
Garforth Rangers JFC (Blues)
10:00
Leeds City Juniors FC
vs
Yorkshire Amateur Juniors FC Colts
10:00
Middleton Park JFC
vs
Wrenthorpe Rangers FC

Under 15's - Division 1

10:00
Campion Juniors FC
vs
Yorkshire Amateur Juniors FC
10:00
Eccleshill Blues Juniors FC (Hawks)
vs
Wortley FC Juniors
10:00
Garforth Villa JFC
vs
Leeds City Juniors FC
10:00
Robin Hood Athletic JFC Blue
vs
CTA Select Academy Orange
10:00
Shadwell United FC
vs
Farsley Celtic

Under 15's - Division 2

10:00
Alverthorpe Juniors FC
vs
Westwood Juniors FC
10:00
Amaranth Juniors FC
vs
Garforth Rangers JFC (Whites)
10:00
Churwell Lions JFC
vs
Stanningley Albion JFC Red
10:00
Horsforth St Margarets JFC (Stallions)
vs
Townville Allstars AFC
10:00
Kirkstall Crusaders JFC
vs
Robin Hood Athletic JFC White

Under 15's - Division 3

10:00
Altofts Juniors FC
vs
Wrenthorpe Rangers JFC Wasps
10:00
Pontefract Sports and Social JFC
vs
Leeds City Juniors Colts FC
10:00
Tingley Athletic Juniors FC
vs
Guiseley Juniors FC (Yellow)
10:00
Wortley FC Juniors Colts
vs
CTA Select Academy Whites
10:00
Wrenthorpe Rangers JFC Hornets
vs
Colton Juniors FC

Under 15's - Division 4

10:00
Beeston Juniors FC
vs
Woodkirk Valley Wolves FC
10:00
Crofton Juniors FC
vs
Townville Allstars AFC
10:00
Horsforth St Margarets JFC (Broncos)
vs
Stanningley Albion JFC Whites
10:00
Pudsey Juniors FC
vs
Sherburn White Rose Juniors FC
10:00
Robin Hood Athletic JFC Red
vs
Garforth Rangers JFC (Blues)

Under 14's - Division 1

10:00
Guiseley Juniors FC White
vs
Rothwell Juniors FC
10:00
Guiseley Juniors FC Yellow
vs
Glen Juniors FC
10:00
Ryhill FC
vs
Garforth Rangers JFC
10:00
Wigton Moor Juniors FC
vs
Horsforth St Margarets JFC Colts

Under 14's - Division 2

10:00
Altofts Juniors FC
vs
Garforth Villa JFC
10:00
Alwoodley Juniors FC
vs
Farsley Celtic Juniors FC
10:00
Colton Juniors FC
vs
Winged Hussars Juniors FC
10:00
Guiseley Juniors FC Green
vs
Wrenthorpe Rangers JFC

Under 14's - Division 4

10:00
Hunslet Club Juniors FC
vs
Wortley FC Juniors
10:00
Team Dynamos Wanderers FC
vs
Horsforth St Margarets JFC Stallions
10:00
Tingley Athletic JFC Titans
vs
Churwell Lions JFC Blue
10:00
Whitkirk Wanderers JFC Blue
vs
Alverthorpe Juniors FC

Under 13's - Division 1

10:30
Colton Juniors FC Knights
vs
Hunslet Club Juniors FC
10:30
Horsforth St Margarets JFC Colts
vs
FC Catalan Soccer
10:30
Kellingley Welfare Juniors
vs
Colton Juniors FC Crusaders
10:30
Sherburn White Rose Juniors FC
vs
Altofts Jnrs FC Whites

Under 13's - Division 2

10:30
Guiseley Juniors FC Yellow
vs
Guiseley Juniors FC Blue
10:30
Leeds City Juniors FC
1 - 1 Full time
Farsley Celtic Juniors FC
10:30
North East Leeds JFC
vs
CTA Select Academy
10:30
Rothwell Juniors FC
vs
Altofts Jnrs FC Reds

Under 13's - Division 3

10:30
Guiseley Juniors FC White
3 - 6 Full time
Wortley FC Juniors
10:30
Hunslet Club Juniors FC Green
vs
Colton Juniors FC White
10:30
Rothwell Town Juniors FC Blue
vs
Churwell Lions Juniors FC
10:30
Scholes & Barwick FC
vs
Amaranth Juniors FC

Under 13's - Division 4

10:30
Horsforth Galaxy FC
vs
Gipton Juniors FC
10:30
Robin Hood Athletic JFC
vs
Crofton Juniors
10:30
Stanningley Albion JFC Black
vs
Chapeltown FYDC FC
10:30
Tingley Athletic Juniors FC
vs
Castleford White Rose FC

Under 13's - Division 5

10:30
Bramley Phoenix FC Hurricanes
vs
Wrenthorpe Rangers JFC
10:30
Bramley Phoenix FC Rangers
W - L
Kippax Athletic Juniors FC
10:30
Whitkirk Wanderers JFC Blue
vs
Carlton & Rothwell Giants JFC
10:30
Wortley FC Juniors Colts
vs
Rothwell Town Juniors FC White

Under 12's - Division 1

10:00
Horsforth St Margarets JFC Colts
vs
Gipton Juniors FC Titans
10:00
Sherburn White Rose Juniors FC
vs
Farsley Celtic Juniors FC
10:00
Whitkirk Wanderers JFC
1 - 0 Full time
Churwell Lions Juniors FC
10:00
Wortley FC Juniors
vs
Leeds Juniors FC

Under 12's - Division 2

10:00
Collingham Juniors FC Red
vs
Bardsey JFC
10:00
Garforth Rangers JFC Panthers
vs
Ossett Albion Juniors FC
10:00
Garforth Rangers JFC Pumas
vs
Hunslet Club Juniors FC

Under 12's - Division 3

10:00
Leeds City Juniors FC
vs
Horsforth Galaxy FC
10:00
Stanningley Albion JFC Red
vs
Gipton Juniors FC U12 Trojans
10:00
Tingley Athletic Juniors FC
vs
FC Catalan Soccer Escola
10:00
Woodkirk Valley FC
vs
Carlton & Rothwell Giants JFC Thunder

Under 12's - Division 4

10:00
New Park Bulldogs FC
vs
Kirkstall Crusaders JFC
10:00
Oulton Athletic Juniors FC
vs
Hunslet Club Juniors FC Green
10:00
Rothwell Town Juniors FC
vs
Horsforth St Margarets JFC Chargers
10:00
Stanningley Albion JFC Black
vs
Bramley Phoenix FC
10:00
Westwood Juniors FC
vs
Amaranth Juniors FC

Under 12's - Division 5

10:00
Beeston Juniors FC
0 - 6 Full time
Carlton & Rothwell Giants JFC Lightning
10:00
Collingham Juniors FC Blue
3 - 3 Full time
Wrenthorpe Rangers JFC
10:00
Crofton Juniors
W - L
Horsforth JFC

Under 11's - Division 1

10:30
Collingham Juniors FC Red
vs
FC Catalan Soccer Maestro's

Under 11's - Division 5

10:30
Hunslet Club Juniors FC White
vs
Collingham Juniors FC Black

U10's - Friendly League C - 2 Team

10:00
Amaranth Juniors FC
vs
Rothwell Town Juniors FC
10:00
Ossett Albion FC Scorpians
vs
Glen Juniors FC
10:00
Pontefract St Josephs JFC
vs
Leeds City Juniors FC

U10's - Friendly League B - 2 Team

10:00
Farsley Celtic Juniors FC
vs
Sherburn White Rose Juniors FC
10:00
Leeds Juniors FC
vs
Whinmoor Juniors U10
10:00
North East Leeds JFC
vs
Bramley Phoenix FC
10:00
Woodkirk Valley FC
vs
Churwell Lions

U10's - Friendly League B - 1 Team

10:00
Chapeltown FYDC FC
vs
Kippax Athletic Juniors FC
10:00
Crofton Juniors U10
vs
Woodkirk Valley FC
10:00
Durkar Devils JFC U10s
vs
Stanningley Albion JFC

U10's - Friendly League A - 1 Team

10:00
Castleford Town Juniors FC
vs
Townville Allstars U 10s
10:00
FC Catalan Soccer
vs
Pool Juniors FC
10:00
Hunslet Club JFC Green
vs
Wakefield Jets JFC

U9's - Friendly League C - 2 Team

10:00
Churwell Lions Juniors FC
vs
Amaranth Juniors FC
10:00
Colton Juniors FC
vs
Shadwell United FC
10:00
Horsforth St Margarets JFC Crusaders
vs
Middleton Park Juniors FC
10:00
Hunslet Club Juniors FC
vs
Yorkshire Amateurs Juniors FC

U9's - Friendly League B - 2 Team

10:00
Tingley Athletic JFC Tornadoes
vs
Leeds City Juniors FC
10:00
Whinmoor JFC
vs
Hunslet Club Juniors FC Green
10:00
Woodkirk Valley FC
vs
Horsforth JFC
10:00
Wortley FC Juniors
vs
Garforth Rangers Juniors FC

U9's - Friendly League A - 2 Team

10:00
Pool Juniors FC
vs
Glen Juniors FC
10:00
Pudsey Juniors FC
vs
Garforth Villa JFC Blue
10:00
Rothwell Town Juniors FC
vs
Farsley Celtic Juniors FC
10:00
Tingley Athletic JFC Corinthians
vs
Collingham Juniors FC

U9's - Friendly League B - 1 Team

10:00
Seacroft Community Colts FC
vs
Kippax Athletic Juniors FC
10:00
Sherburn White Rose Juniors FC
vs
Garforth Villa JFC
10:00
Townville Allstars AFC U9
vs
Crofton Juniors U9 (Blue)

U9's - Friendly League A - 1 Team

10:00
Horsforth St Margarets JFC Spartans
vs
Guiseley Juniors FC
10:00
Ossett Albion Juniors FC
vs
Garforth Rangers Juniors U9 (Red)
10:00
Pontefract St Joseph's JFC
vs
Crofton Juniors FC U9 (White)
10:00
Wakefield Jets JFC
vs
Alwoodley Juniors FC
10:00
Wrenthorpe Rangers JFC
vs
Altofts Juniors FC

U8's - Friendly League D - 2 Team

10:00
Leeds Modernians
vs
Tingley Athletic JFC Tornadoes
10:00
Rothwell Juniors FC Blacks
0 - 0 Full time
Shadwell United FC
10:00
Rothwell Town Juniors FC
vs
Woodkirk Valley FC

U8's - Friendly League C - 2 Team

10:00
Churwell Lions Juniors FC
vs
Castleford Town Juniors FC
10:00
Leeds City Juniors FC
vs
Pool Juniors FC
10:00
North East Leeds JFC
vs
Stanningley Albion JFC

U8's - Friendly League B - 2 Team

10:00
Garforth Rangers Juniors FC Blue
vs
Collingham Juniors FC
10:00
Hunslet Club Juniors FC
vs
Yorkshire Amateurs Juniors FC
10:00
Ossett Albion Juniors FC
vs
Wrenthorpe Rangers JFC

U8's - Friendly League - 1 Team

10:00
Glen Juniors FC
vs
Garforth Villa JFC
10:00
Horsforth JFC U8 (Single)
vs
Garforth Rangers Juniors FC Red
10:00
Kippax Athletic Juniors U8
vs
Crofton Juniors FC
10:00
LS27 FC
vs
Bramley Phoenix FC
10:00
North East Leeds U8 (Single)
vs
Wakefield Jets JFC
10:00
Seacroft Community Colts FC
vs
Temple AFC Juniors

U7's - 2 Team Friendly League B

10:00
Woodkirk Valley FC
vs
Hunslet Club Juniors FC
10:00
Wortley FC Juniors
vs
Horsforth St Margarets JFC Chargers
10:00
Wrenthorpe Rangers JFC
vs
Garforth Rangers Juniors FC White

U7's - 2 Team Friendly League A

10:00
Rothwell Juniors U7
vs
Farsley Celtic Juniors FC