Results

Filter by team

Sunday 25 October 2015

Under 18's - Division 1

14:00
Hemsworth Terriers JFC
vs
Garforth Rangers Juniors FC
14:00
Howden Clough JFC
vs
Garforth Villa
14:00
Howden Clough JFC
12 - 1 Full time
Hemsworth Terriers JFC
14:00
Normanton Athletic JFC
vs
Colton Juniors FC
14:00
North East Leeds JFC
2 - 0 Full time
Yorkshire Amateur Juniors FC
14:00
Rothwell Juniors FC
vs
Whitkirk Wanderers FC

Under 17's - Division 1

10:00
Harrogate Town JFC
4 - 0 Full time
Glasshoughton Welfare Juniors
10:00
Hunslet Club Juniors
0 - 5 Full time
Farsley Celtic Juniors
10:00
Pontefract Collieries
4 - 1 Full time
Colton Juniors
10:00
Robin Hood Athletic JFC
17 - 1 Full time
Castleford Town
10:00
Rothwell Juniors FC (Reds)
1 - 3 Full time
Yorkshire Amateur Juniors FC

Under 17's - Division 2A & 2B

10:00
Jubo Dhol Juniors
1 - 4 Full time
LEEDS CITY JUNIORS (COLTS)
10:00
KIPPAX ATHLETIC JUNIORS
9 - 2 Full time
shadwell united jfc (athletic)
10:00
LEEDS CITY JUNIORS (COLTS)
vs
HORSFORTH ST MARGARETS JFC (TWISTERS)
10:00
PUDSEY JUNIORS
3 - 1 Full time
amaranth juniors athletic
10:00
SELBY TOWN FC
2 - 1 Full time
TEAM DYNAMOS WANDERERS FC
10:00
pontefract sports & social
vs
glen juniors
10:00
rothwell juniors fc ( whites )
2 - 1 Full time
tingley athletic juniors

Under 16's - Division 1

10:00
Farsley Celtic Juniors
2 - 2 Full time
CTA Select Academy
10:00
Garforth Rangers JFC (Whites)
vs
Colton Juniors FC (Reds)
10:00
Glen Juniors FC (Blues)
2 - 1 Full time
Churwell Lions
10:00
Harrogate Railway
3 - 2 Full time
Chapeltown FYDC
10:00
Rothwell Town Juniors FC
0 - 1 Full time
Ossett Town Juniors FC

Under 16's - Division 2

10:00
Kippax Athletic Juniors
4 - 0 Full time
Hunslet Club JFC
10:00
Kippax Athletic Juniors
4 - 0 Full time
Wortley FC Juniors
10:00
Pontefract St Joseph's JFC
1 - 3 Full time
Horsforth St Margarets JFC
10:00
Pudsey Juniors FC
1 - 0 Full time
Glen Juniors FC (Whites)
10:00
Savile United F.C
3 - 4 Full time
Durkar Devils JFC
10:00
Wigton Moor Juniors FC
2 - 1 Full time
Yorkshire Amateur Juniors FC

Under 16's - Division 3

10:00
Crofton Juniors
2 - 1 Full time
Colton Juniors JFC (Athletic)
10:00
Garforth Rangers JFC (Blues)
vs
Beeston Juniors
10:00
Middleton Park JFC
1 - 1 Full time
Alverthorpe Juniors FC
10:00
Rothwell Juniors FC
vs
Wrenthorpe Rangers FC
10:00
Yorkshire Amateur Juniors FC Colts
3 - 6 Full time
Amaranth Juniors

Under 15's - Division 1

10:00
CTA Select Academy Orange
3 - 0 Full time
Yorkshire Amateur Juniors FC
10:00
Campion Juniors FC
0 - 4 Full time
Wortley FC Juniors
10:00
Eccleshill Blues Juniors FC (Hawks)
5 - 4 Full time
Eccleshill Blues Juniors FC (Eagles)
10:00
Farsley Celtic
3 - 0 Full time
Leeds City Juniors FC
10:00
Robin Hood Athletic JFC Blue
vs
Shadwell United FC

Under 15's - Division 2

10:00
Amaranth Juniors FC
3 - 3 Full time
Townville Allstars AFC
10:00
Churwell Lions JFC
vs
Robin Hood Athletic JFC White
10:00
Garforth Rangers JFC (Whites)
1 - 2 Full time
Alverthorpe Juniors FC
10:00
Kirkstall Crusaders JFC
2 - 2 Full time
Stanningley Albion JFC Red
10:00
Pontefract St Josephs JFC
2 - 1 Full time
Westwood Juniors FC

Under 15's - Division 3

10:00
Leeds City Juniors Colts FC
vs
Altofts Juniors FC
10:00
Pontefract Sports and Social JFC
1 - 3 Full time
Guiseley Juniors FC (Yellow)
10:00
Stanningley Albion JFC Black
1 - 4 Full time
CTA Select Academy Whites
10:00
Tingley Athletic Juniors FC
3 - 5 Full time
Colton Juniors FC
10:00
Wortley FC Juniors Colts
3 - 1 Full time
Wrenthorpe Rangers JFC Wasps

Under 15's - Division 4

10:00
Beeston Juniors FC
1 - 3 Full time
Horsforth St Margarets JFC (Broncos)
10:00
Beeston Juniors FC
vs
Temple AFC Juniors
10:00
Crofton Juniors FC
4 - 0 Full time
Stanningley Albion JFC Whites
10:00
Garforth Rangers JFC (Blues)
1 - 3 Full time
Sherburn White Rose Juniors FC
10:00
Horsforth St Margarets JFC (Broncos)
vs
Robin Hood Athletic JFC Red
10:00
Townville Allstars AFC
11 - 0 Full time
Woodkirk Valley Wolves FC
10:00
Woodkirk Valley Wolves FC
vs
Townville Allstars AFC

Under 14's - Division 1

10:00
Garforth Rangers JFC
vs
Guiseley Juniors FC White
10:00
Garforth Rangers JFC
0 - 3 Full time
Horsforth St Margarets JFC Colts
10:00
Glen Juniors FC
5 - 3 Full time
Ryhill FC
10:00
Horsforth St Margarets JFC Colts
vs
Guiseley Juniors FC Yellow
10:00
Wigton Moor Juniors FC
4 - 0 Full time
Rothwell Juniors FC

Under 14's - Division 2

10:00
Alwoodley Juniors FC
9 - 1 Full time
Garforth Villa JFC
10:00
Guiseley Juniors FC Green
vs
Farsley Celtic Juniors FC
10:00
Kippax Juniors FC
1 - 3 Full time
Colton Juniors FC
10:00
Winged Hussars Juniors FC
vs
Alwoodley Juniors FC
10:00
Wrenthorpe Rangers JFC
0 - 2 Full time
Altofts Juniors FC

Under 14's - Division 3

10:00
Amaranth Juniors FC
0 - 6 Full time
Chapeltown FYDC
10:00
Tingley Athletic JFC Tornados
vs
Leeds City Juniors FC
10:00
Wakefield Jets JFC
L - W
Churwell Lions JFC Black
10:00
Westwood Juniors FC
4 - 6 Full time
Whitkirk Wanderers JFC White

Under 14's - Division 4

10:00
Alverthorpe Juniors FC
0 - 6 Full time
Tingley Athletic JFC Titans
10:00
Churwell Lions JFC Blue
2 - 6 Full time
Team Dynamos Wanderers FC
10:00
Horsforth St Margarets JFC Stallions
4 - 3 Full time
Hunslet Club Juniors FC
10:00
Wortley FC Juniors
1 - 4 Full time
Whitkirk Wanderers JFC Blue

Under 13's - Division 1

10:30
Colton Juniors FC Knights
5 - 4 Full time
Altofts Jnrs FC Whites
10:30
FC Catalan Soccer
vs
Hunslet Club Juniors FC
10:30
Horsforth St Margarets JFC Colts
2 - 7 Full time
Colton Juniors FC Crusaders
10:30
Kellingley Welfare Juniors
0 - 4 Full time
Stanningley Albion JFC Red

Under 13's - Division 2

10:30
Altofts Jnrs FC Reds
2 - 2 Full time
Rothwell Juniors FC
10:30
Guiseley Juniors FC Blue
vs
Farsley Celtic Juniors FC
10:30
Guiseley Juniors FC Yellow
vs
CTA Select Academy
10:30
Leeds City Juniors FC
vs
Altofts Jnrs FC Reds
10:30
North East Leeds JFC
vs
Whitkirk Wanderers JFC Maroon

Under 13's - Division 3

10:30
Guiseley Juniors FC White
vs
Churwell Lions Juniors FC
10:30
Hunslet Club Juniors FC Green
3 - 4 Full time
Amaranth Juniors FC
10:30
Rothwell Town Juniors FC Blue
1 - 2 Full time
Garforth Rangers Juniors FC
10:30
Wortley FC Juniors
15 - 2 Full time
Colton Juniors FC White

Under 13's - Division 4

10:30
Gipton Juniors FC
vs
Crofton Juniors
10:30
Horsforth Galaxy FC
4 - 3 Full time
Chapeltown FYDC FC
10:30
Robin Hood Athletic JFC
W - L
Castleford White Rose FC
10:30
Stanningley Albion JFC Black
W - L
Wakefield Jets JFC

Under 13's - Division 5

10:30
Bramley Phoenix FC Hurricanes
2 - 7 Full time
Carlton & Rothwell Giants JFC
10:30
Bramley Phoenix FC Rangers
W - L
Rothwell Town Juniors FC White
10:30
Whitkirk Wanderers JFC Blue
9 - 1 Full time
Pudsey Juniors FC
10:30
Wortley FC Juniors Colts
vs
Kippax Athletic Juniors FC
10:30
Wrenthorpe Rangers JFC
vs
Kippax Athletic Juniors FC

Under 12's - Division 2

10:00
Collingham Juniors FC Red
W - L
Ossett Albion Juniors FC
10:00
Garforth Rangers JFC Panthers
vs
Garforth Rangers JFC Pumas
10:00
Garforth Villa JFC
2 - 1 Full time
Bardsey JFC

Under 12's - Division 3

10:00
Horsforth Galaxy FC
1 - 6 Full time
Whinmoor JFC
10:00
Leeds City Juniors FC
0 - 5 Full time
Colton Juniors FC
10:00
Woodkirk Valley FC
0 - 7 Full time
Gipton Juniors FC U12 Trojans

Under 12's - Division 4

10:00
Amaranth Juniors FC
5 - 0 Full time
Rothwell Town Juniors FC
10:00
Horsforth St Margarets JFC Chargers
vs
New Park Bulldogs FC
10:00
Hunslet Club Juniors FC Green
2 - 3 Full time
Kirkstall Crusaders JFC
10:00
Oulton Athletic Juniors FC
2 - 2 Full time
Bramley Phoenix FC
10:00
Stanningley Albion JFC Black
vs
Westwood Juniors FC

Under 12's - Division 5

10:00
Carlton & Rothwell Giants JFC Lightning
1 - 0 Full time
Wrenthorpe Rangers JFC
10:00
Collingham Juniors FC Blue
6 - 0 Full time
Beeston Juniors FC
10:00
Leeds Maccabi Juniors FC
5 - 4 Full time
Horsforth JFC

U10's - Friendly League C - 2 Team

10:00
Glen Juniors FC
vs
Pontefract St Josephs JFC
10:00
Rothwell Juniors Blues
vs
Hunslet Club Juniors FC
10:00
Rothwell Town Juniors FC
vs
Ossett Albion FC Scorpians

U10's - Friendly League B - 2 Team

10:00
Bramley Phoenix FC
vs
Leeds Juniors FC
10:00
Churwell Lions
vs
North East Leeds JFC
10:00
Garforth Rangers Juniors FC Blue
vs
Farsley Celtic Juniors FC
10:00
Horsforth St Margarets JFC
vs
Whinmoor Juniors U10
10:00
Sherburn White Rose Juniors FC
vs
Woodkirk Valley FC

U10's - Friendly League A - 2 Team

10:00
Collingham Juniors Blue
vs
Wrenthorpe Rangers JFC
10:00
Colton Juniors FC
vs
Tingley Athletic Juniors FC
10:00
Garforth Villa JFC
vs
Rothwell Juniors FC Red
10:00
Ossett Albion FC Tigers
vs
Garforth Rangers Juniors FC White

U10's - Friendly League B - 1 Team

10:00
Kippax Athletic Juniors FC
vs
Horsforth Galaxy
10:00
Stanningley Albion JFC
vs
Chapeltown FYDC FC
10:00
Woodkirk Valley FC
vs
Durkar Devils JFC U10s

U10's - Friendly League A - 1 Team

10:00
Beeston Juniors FC
vs
Horsforth JFC
10:00
Townville Allstars U 10s
vs
FC Catalan Soccer
10:00
Wakefield Jets JFC
vs
Castleford Town Juniors FC

U9's - Friendly League C - 2 Team

10:00
Amaranth Juniors FC
vs
Yorkshire Amateurs Juniors FC
10:00
Churwell Lions Juniors FC
vs
Shadwell United FC
10:00
Colton Juniors FC
vs
Middleton Park Juniors FC
10:00
Horsforth St Margarets JFC Crusaders
vs
Hunslet Club Juniors FC

U9's - Friendly League B - 2 Team

10:00
Chapeltown FYDC FC
vs
Woodkirk Valley FC
10:00
Leeds City Juniors FC
vs
Hunslet Club Juniors FC Green
10:00
Tingley Athletic JFC Tornadoes
vs
Horsforth JFC
10:00
Whinmoor JFC
vs
Garforth Rangers Juniors FC
10:00
Woodkirk Valley FC
vs
Chapeltown FYDC FC

U9's - Friendly League A - 2 Team

10:00
Glen Juniors FC
vs
Garforth Villa JFC Blue
10:00
Pool Juniors FC
vs
Farsley Celtic Juniors FC
10:00
Pudsey Juniors FC
vs
Collingham Juniors FC

U9's - Friendly League B - 1 Team

10:00
Kippax Athletic Juniors FC
vs
Garforth Villa JFC
10:00
Seacroft Community Colts FC
vs
Farsley Celtic Juniors U9 (Colts)
10:00
Sherburn White Rose Juniors FC
vs
Crofton Juniors U9 (Blue)
10:00
Townville Allstars AFC U9
vs
Whitkirk Wanderers JFC

U9's - Friendly League A - 1 Team

10:00
Guiseley Juniors FC
vs
Garforth Rangers Juniors U9 (Red)
10:00
Horsforth St Margarets JFC Spartans
vs
Crofton Juniors FC U9 (White)
10:00
Ossett Albion Juniors FC
vs
Alwoodley Juniors FC
10:00
Pontefract St Joseph's JFC
vs
Altofts Juniors FC

U8's - Friendly League D - 2 Team

10:00
Beeston Juniors FC
vs
Woodkirk Valley FC
10:00
Leeds Modernians
vs
Shadwell United FC
10:00
Rothwell Juniors FC Blacks
0 - 0 Full time
Rothwell Town Juniors FC

U8's - Friendly League C - 2 Team

10:00
Castleford Town Juniors FC
vs
Stanningley Albion JFC
10:00
Horsforth JFC
vs
Pool Juniors FC
10:00
Leeds City Juniors FC
vs
North East Leeds JFC

U8's - Friendly League B - 2 Team

10:00
Garforth Rangers Juniors FC Blue
vs
Yorkshire Amateurs Juniors FC
10:00
Hunslet Club Juniors FC
vs
Wrenthorpe Rangers JFC
10:00
Ossett Albion Juniors FC
vs
Pudsey Juniors FC

U8's - Friendly League A - 2 Team

10:00
Farsley Celtic Juniors FC
vs
Tingley Athletic JFC Titans
10:00
Glasshoughton Welfare AFC
vs
Hunslet Club Juniors FC Green

U8's - Friendly League - 1 Team

10:00
Garforth Villa JFC
vs
Garforth Rangers Juniors FC Red
10:00
Glen Juniors FC
vs
Crofton Juniors FC
10:00
Horsforth JFC U8 (Single)
vs
Bramley Phoenix FC
10:00
Kippax Athletic Juniors U8
vs
Wakefield Jets JFC
10:00
LS27 FC
vs
Temple AFC Juniors
10:00
North East Leeds U8 (Single)
vs
Sherburn White Rose Juniors FC

U7's - 2 Team Friendly League B

10:00
Horsforth JFC
vs
Horsforth St Margarets JFC Chargers
10:00
Woodkirk Valley FC
vs
Garforth Rangers Juniors FC White
10:00
Wortley FC Juniors
vs
Castleford Town Juniors FC

U7's - 2 Team Friendly League A

10:00
Pudsey Juniors FC
vs
Colton Juniors FC
10:00
Rothwell Town Juniors FC
vs
Shadwell United U7

U7's - 1 Team Friendly League B

10:30
Glen Juniors FC
vs
Whitkirk Wanderers JFC
10:30
Kippax Athletic Juniors FC
vs
Yorkshire Amateur Juniors FC
10:30
North East Leeds JFC
vs
Horsforth JFC Single
10:30
Shadwell United U7
vs
Glen Juniors FC
10:30
Stanningley Albion JFC
vs
Whitkirk Wanderers JFC

U7's - 1 Team Friendly League A

10:30
Horsforth Galaxy FC
vs
Wakefield Jets JFC
10:30
Middleton Park Juniors FC
vs
Glasshoughton Welfare AFC
10:30
Pool Juniors FC
vs
Beeston Juniors FC
10:30
Rothwell Town Juniors FC Reds
vs
Seacroft Community Colts FC

Sunday 18 October 2015

Under 18's - Division 1

TBC
Garforth Rangers Juniors FC
5 - 1 Full time
Normanton Athletic JFC

Under 17's - Division 1

10:00
Castleford Town
vs
Pontefract Collieries
10:00
Colton Juniors
vs
Hunslet Club Juniors
10:00
Farsley Celtic Juniors
vs
Harrogate Town JFC
10:00
Westwood Juniors FC
vs
Rothwell Juniors FC (Reds)
10:00
Yorkshire Amateur Juniors FC
vs
Glasshoughton Welfare Juniors

Under 17's - Division 2A & 2B

10:00
TEAM DYNAMOS WANDERERS FC
7 - 2 Full time
glen juniors
10:00
WRENTHORPE RANGERS
12 - 1 Full time
Jubo Dhol Juniors
10:00
amaranth juniors athletic
3 - 1 Full time
pontefract sports & social
10:00
glen juniors
vs
LEEDS CITY JUNIORS (COLTS)
10:00
shadwell united jfc (athletic)
vs
SELBY TOWN FC

Under 16's - Division 1

10:00
Harrogate Railway
6 - 1 Full time
Colton Juniors FC (Reds)
10:00
Ossett Town Juniors FC
0 - 6 Full time
CTA Select Academy

Under 16's - Division 2

10:00
Durkar Devils JFC
vs
Pudsey Juniors FC
10:00
Horsforth St Margarets JFC
6 - 1 Full time
Kippax Athletic Juniors
10:00
Hunslet Club JFC
3 - 2 Full time
Savile United F.C

Under 16's - Division 3

10:00
Alverthorpe Juniors FC
1 - 3 Full time
Leeds City Juniors FC
10:00
Beeston Juniors
vs
Crofton Juniors
10:00
Wrenthorpe Rangers FC
W - L
Middleton Park JFC
10:00
Yorkshire Amateur Juniors FC Colts
3 - 0 Full time
Colton Juniors JFC (Athletic)

Under 15's - Division 1

10:00
CTA Select Academy Orange
0 - 0 Full time
Shadwell United FC

Under 15's - Division 2

10:00
Pontefract St Josephs JFC
vs
Garforth Rangers JFC (Whites)
10:00
Robin Hood Athletic JFC White
0 - 1 Full time
Garforth Rangers JFC (Whites)
10:00
Westwood Juniors FC
2 - 2 Full time
Townville Allstars AFC

Under 15's - Division 3

10:00
Wrenthorpe Rangers JFC Hornets
4 - 1 Full time
Guiseley Juniors FC (Yellow)
10:00
Wrenthorpe Rangers JFC Wasps
0 - 8 Full time
Altofts Juniors FC

Under 15's - Division 4

10:00
Townville Allstars AFC
3 - 1 Full time
Garforth Rangers JFC (Blues)
10:00
Woodkirk Valley Wolves FC
1 - 4 Full time
Crofton Juniors FC

Under 14's - Division 1

14:00
Garforth Rangers JFC
1 - 2 Full time
Bingley Juniors FC
10:00
Guiseley Juniors FC White
0 - 11 Full time
Guiseley Juniors FC Yellow
12:15
Wigton Moor Juniors FC
2 - 2 Full time
Ryhill FC

Under 14's - Division 2

10:00
Farsley Celtic Juniors FC
0 - 5 Full time
Guiseley Juniors FC Green

Under 14's - Division 4

10:00
Horsforth St Margarets JFC Stallions
vs
Wortley FC Juniors
10:00
Hunslet Club Juniors FC
vs
Churwell Lions JFC Blue
10:00
Team Dynamos Wanderers FC
6 - 3 Full time
Alverthorpe Juniors FC
10:00
Tingley Athletic JFC Titans
0 - 2 Full time
Whitkirk Wanderers JFC Blue
10:00
Wortley FC Juniors
3 - 0 Full time
Churwell Lions JFC Blue

Under 13's - Division 4

10:30
Crofton Juniors
5 - 2 Full time
Wakefield Jets JFC

Under 13's - Division 5

10:30
Whitkirk Wanderers JFC Blue
3 - 3 Full time
Wrenthorpe Rangers JFC

Under 12's - Division 1

10:00
Churwell Lions Juniors FC
vs
FC Catalan Soccer Maestro's
10:00
Gipton Juniors FC Titans
4 - 0 Full time
Sherburn White Rose Juniors FC

Under 12's - Division 2

10:00
Garforth Rangers JFC Pumas
0 - 3 Full time
Collingham Juniors FC Red
10:00
Garforth Villa JFC
3 - 2 Full time
Garforth Rangers JFC Panthers
10:00
Ossett Albion Juniors FC
0 - 5 Full time
Bardsey JFC

Under 12's - Division 3

10:00
Carlton & Rothwell Giants JFC Thunder
3 - 2 Full time
Gipton Juniors FC U12 Trojans
10:00
Colton Juniors FC
7 - 3 Full time
Leeds City Juniors FC
10:00
FC Catalan Soccer Escola
5 - 2 Full time
Horsforth Galaxy FC
10:00
Whinmoor JFC
5 - 2 Full time
Tingley Athletic Juniors FC
10:00
Woodkirk Valley FC
vs
Winged Hussars Juniors FC

Under 12's - Division 4

10:00
Amaranth Juniors FC
vs
Oulton Athletic Juniors FC
10:00
Bramley Phoenix FC
0 - 6 Full time
New Park Bulldogs FC
10:00
Horsforth St Margarets JFC Chargers
5 - 6 Full time
Kirkstall Crusaders JFC
10:00
Stanningley Albion JFC Black
L - W
Rothwell Town Juniors FC
10:00
Westwood Juniors FC
4 - 8 Full time
Hunslet Club Juniors FC Green

Under 12's - Division 5

10:00
Carlton & Rothwell Giants JFC Lightning
2 - 2 Full time
Beeston Juniors FC
10:00
Crofton Juniors
1 - 2 Full time
Leeds Maccabi Juniors FC
10:00
Wrenthorpe Rangers JFC
5 - 1 Full time
Horsforth JFC

U9's - Friendly League C - 2 Team

10:00
Horsforth St Margarets JFC Crusaders
vs
Yorkshire Amateurs Juniors FC
10:00
Hunslet Club Juniors FC
vs
Colton Juniors FC
10:00
Middleton Park Juniors FC
vs
Churwell Lions Juniors FC
10:00
Shadwell United FC
vs
Amaranth Juniors FC

U9's - Friendly League B - 2 Team

10:00
Chapeltown FYDC FC
vs
Whinmoor JFC
10:00
Garforth Rangers Juniors FC
vs
Tingley Athletic JFC Tornadoes
10:00
Horsforth JFC
vs
Leeds City Juniors FC
10:00