Results

Filter by team

Sunday 27 September 2015

Under 18's - Division 1

14:00
Colton Juniors FC
16 - 0 Full time
Garforth Villa
14:00
Garforth Rangers Juniors FC
1 - 3 Full time
Hemsworth Terriers JFC
14:00
Whitkirk Wanderers FC
1 - 2 Full time
North East Leeds JFC
14:00
Yorkshire Amateur Juniors FC
3 - 3 Full time
Howden Clough JFC
Bad referee decision cost U18's the result.

Under 17's - Division 1

TBC
Farsley Celtic Juniors
5 - 2 Full time
Colton Juniors
TBC
Glasshoughton Welfare Juniors
5 - 2 Full time
Castleford Town
10:00
Harrogate Town JFC
7 - 2 Full time
Yorkshire Amateur Juniors FC
TBC
Hunslet Club Juniors
4 - 5 Full time
Westwood Juniors FC
TBC
Pontefract Collieries
2 - 4 Full time
Rothwell Juniors FC (Reds)

Under 17's - Division 2A & 2B

TBC
Jubo Dhol Juniors
2 - 1 Full time
amaranth juniors athletic
TBC
LEEDS CITY JUNIORS (COLTS)
W - L
TEAM DYNAMOS WANDERERS FC
10:00
PUDSEY JUNIORS
0 - 4 Full time
SELBY TOWN FC
10:00
SHAPLA FC
vs
HORSFORTH ST MARGARETS JFC (TWISTERS)
TBC
glen juniors
0 - 4 Full time
kirkstall crusaders
TBC
pontefract sports & social
5 - 2 Full time
shadwell united jfc (athletic)
TBC
rothwell juniors fc ( whites )
0 - 6 Full time
WRENTHORPE RANGERS

Under 16's - Division 1

10:00
CTA Select Academy
6 - 1 Full time
Harrogate Railway
TBC
Colton Juniors FC (Reds)
1 - 3 Full time
Churwell Lions
14:00
Farsley Celtic Juniors
1 - 1 Full time
Rothwell Town Juniors FC
TBC
Garforth Rangers JFC (Whites)
4 - 0 Full time
Ossett Town Juniors FC
TBC
Glen Juniors FC (Blues)
2 - 3 Full time
Chapeltown FYDC

Under 16's - Division 2

TBC
Horsforth St Margarets JFC
0 - 2 Full time
Glen Juniors FC (Whites)
TBC
Hunslet Club JFC
0 - 5 Full time
Durkar Devils JFC
TBC
Pontefract St Joseph's JFC
1 - 1 Full time
Wigton Moor Juniors FC
10:00
Savile United F.C
3 - 1 Full time
Yorkshire Amateur Juniors FC

Under 16's - Division 3

TBC
Alverthorpe Juniors FC
3 - 6 Full time
Colton Juniors JFC (Athletic)
12:30
Beeston Juniors
vs
Amaranth Juniors
TBC
Crofton Juniors
4 - 4 Full time
Wrenthorpe Rangers FC
10:00
Leeds City Juniors FC
3 - 8 Full time
Rothwell Juniors FC
10:00
Yorkshire Amateur Juniors FC Colts
3 - 5 Full time
Garforth Rangers JFC (Blues)

Under 15's - Division 1

TBC
CTA Select Academy Orange
5 - 1 Full time
Wortley FC Juniors
TBC
Campion Juniors FC
3 - 1 Full time
Garforth Villa JFC
TBC
Eccleshill Blues Juniors FC (Eagles)
6 - 2 Full time
Shadwell United FC
TBC
Leeds City Juniors FC
4 - 2 Full time
Eccleshill Blues Juniors FC (Hawks)
TBC
Robin Hood Athletic JFC Blue
4 - 2 Full time
Yorkshire Amateur Juniors FC

Under 15's - Division 2

TBC
Alverthorpe Juniors FC
2 - 1 Full time
Garforth Rangers JFC (Whites)
TBC
Amaranth Juniors FC
4 - 0 Full time
Kirkstall Crusaders JFC
TBC
Stanningley Albion JFC Red
3 - 0 Full time
Robin Hood Athletic JFC White
TBC
Townville Allstars AFC
2 - 0 Full time
Pontefract St Josephs JFC
TBC
Westwood Juniors FC
2 - 0 Full time
Horsforth St Margarets JFC (Stallions)

Under 15's - Division 3

TBC
CTA Select Academy Whites
1 - 0 Full time
Altofts Juniors FC
TBC
Colton Juniors FC
0 - 5 Full time
Leeds City Juniors Colts FC
TBC
Wortley FC Juniors Colts
1 - 8 Full time
Tingley Athletic Juniors FC
TBC
Wrenthorpe Rangers JFC Hornets
1 - 11 Full time
Stanningley Albion JFC Black
TBC
Wrenthorpe Rangers JFC Wasps
9 - 3 Full time
Pontefract Sports and Social JFC

Under 15's - Division 4

TBC
Beeston Juniors FC
3 - 5 Full time
Pudsey Juniors FC
TBC
Crofton Juniors FC
3 - 0 Full time
Garforth Rangers JFC (Blues)
TBC
Robin Hood Athletic JFC Red
5 - 2 Full time
Woodkirk Valley Wolves FC
TBC
Temple AFC Juniors
5 - 3 Full time
Stanningley Albion JFC Whites
TBC
Townville Allstars AFC
3 - 1 Full time
Sherburn White Rose Juniors FC

Under 14's - Division 1

TBC
Bingley Juniors FC
2 - 4 Full time
Ryhill FC
TBC
Glen Juniors FC
5 - 2 Full time
Garforth Rangers JFC
TBC
Horsforth St Margarets JFC Colts
W - L
Guiseley Juniors FC White
TBC
Wigton Moor Juniors FC
9 - 3 Full time
Guiseley Juniors FC Yellow

Under 14's - Division 2

TBC
Colton Juniors FC
3 - 3 Full time
Alwoodley Juniors FC
TBC
Farsley Celtic Juniors FC
6 - 1 Full time
Garforth Villa JFC
TBC
Kippax Juniors FC
6 - 2 Full time
Guiseley Juniors FC Green
TBC
Winged Hussars Juniors FC
0 - 15 Full time
Altofts Juniors FC

Under 14's - Division 3

TBC
Amaranth Juniors FC
4 - 5 Full time
Beeston Juniors FC
TBC
Wakefield Jets JFC
0 - 10 Full time
Chapeltown FYDC
TBC
Westwood Juniors FC
1 - 6 Full time
Leeds City Juniors FC
TBC
Whitkirk Wanderers JFC White
3 - 5 Full time
Churwell Lions JFC Black

Under 14's - Division 4

TBC
Churwell Lions JFC Blue
5 - 2 Full time
Wortley FC Juniors
TBC
Hunslet Club Juniors FC
5 - 0 Full time
Whitkirk Wanderers JFC Blue
TBC
Team Dynamos Wanderers FC
1 - 5 Full time
Tingley Athletic JFC Titans

Under 13's - Division 1

TBC
Altofts Jnrs FC Whites
4 - 3 Full time
Hunslet Club Juniors FC
TBC
Kellingley Welfare Juniors
5 - 1 Full time
Colton Juniors FC Knights
TBC
Stanningley Albion JFC Red
3 - 3 Full time
FC Catalan Soccer

Under 13's - Division 2

TBC
Altofts Jnrs FC Reds
0 - 8 Full time
Farsley Celtic Juniors FC
TBC
North East Leeds JFC
2 - 6 Full time
Leeds City Juniors FC
TBC
Rothwell Juniors FC
4 - 0 Full time
Guiseley Juniors FC Yellow
TBC
Whitkirk Wanderers JFC Maroon
11 - 0 Full time
Guiseley Juniors FC Blue

Under 13's - Division 3

TBC
Amaranth Juniors FC
7 - 3 Full time
Colton Juniors FC White
TBC
Garforth Rangers Juniors FC
2 - 4 Full time
Wortley FC Juniors
TBC
Guiseley Juniors FC White
2 - 6 Full time
Scholes & Barwick FC
TBC
Rothwell Town Juniors FC Blue
3 - 2 Full time
Hunslet Club Juniors FC Green

Under 13's - Division 4

TBC
Castleford White Rose FC
3 - 6 Full time
Crofton Juniors
TBC
Stanningley Albion JFC Black
3 - 7 Full time
Robin Hood Athletic JFC
TBC
Tingley Athletic Juniors FC
6 - 3 Full time
Horsforth Galaxy FC
TBC
Wakefield Jets JFC
1 - 5 Full time
Gipton Juniors FC

Under 13's - Division 5

TBC
Kippax Athletic Juniors FC
L - W
Rothwell Town Juniors FC White
TBC
Pudsey Juniors FC
2 - 15 Full time
Wrenthorpe Rangers JFC
TBC
Whitkirk Wanderers JFC Blue
0 - 7 Full time
Bramley Phoenix FC Rangers
TBC
Wortley FC Juniors Colts
10 - 1 Full time
Bramley Phoenix FC Hurricanes

Under 12's - Division 1

TBC
Farsley Celtic Juniors FC
2 - 4 Full time
Churwell Lions Juniors FC
TBC
Gipton Juniors FC Titans
5 - 2 Full time
Whitkirk Wanderers JFC
TBC
Horsforth St Margarets JFC Colts
5 - 1 Full time
Sherburn White Rose Juniors FC
TBC
Leeds Juniors FC
3 - 0 Full time
Wortley FC Juniors

Under 12's - Division 2

TBC
Bardsey JFC
1 - 4 Full time
Garforth Rangers JFC Pumas
TBC
Collingham Juniors FC Red
5 - 1 Full time
Garforth Rangers JFC Panthers
TBC
Ossett Albion Juniors FC
2 - 4 Full time
Garforth Villa JFC
TBC
Seacroft Community Colts FC
1 - 11 Full time
Hunslet Club Juniors FC

Under 12's - Division 3

TBC
FC Catalan Soccer Escola
3 - 4 Full time
Colton Juniors FC
10:00
Gipton Juniors FC U12 Trojans
7 - 2 Full time
Carlton & Rothwell Giants JFC Thunder
TBC
Leeds City Juniors FC
4 - 3 Full time
Tingley Athletic Juniors FC
TBC
Stanningley Albion JFC Red
1 - 4 Full time
Woodkirk Valley FC
TBC
Winged Hussars Juniors FC
1 - 15 Full time
Whinmoor JFC

Under 12's - Division 4

10:00
Hunslet Club Juniors FC Green
vs
Amaranth Juniors FC

Under 12's - Division 5

TBC
Horsforth JFC
2 - 8 Full time
Leeds Maccabi Juniors FC
TBC
Wrenthorpe Rangers JFC
1 - 4 Full time
Collingham Juniors FC Blue

Under 11's - Division 1

10:30
Garforth Villa JFC Gold
vs
FC Catalan Soccer Maestro's
10:30
Horsforth St Margarets JFC Stallions
vs
Collingham Juniors FC Red
10:30
Pontefract Collieries Juniors FC
vs
Whinmoor JFC Yellow
10:30
Rothwell Juniors FC Red
vs
South Milford Juniors FC

Under 11's - Division 2

11:00
Chapeltown FYDC FC
vs
Carlton and Rothwell Giants JFC Celtics
10:30
Garforth Rangers Juniors FC
vs
Wortley FC Juniors Colts
10:30
Glen Juniors FC Blue
vs
North East Leeds JFC Lions

Under 11's - Division 3

10:30
Middleton Park Juniors FC
vs
Leeds Juniors FC Galaxy
10:30
North East Leeds JFC Tigers
vs
Kippax Athletic Juniors FC
13:00
Robin Hood Athletic JFC Red
vs
Wrenthorpe Rangers JFC
10:30
Seacroft Community Colts FC
vs
Woodkirk Valley FC

Under 11's - Division 4

10:30
FC Catalan Soccer Escola
vs
Aberford Albion
10:30
Garforth Villa JFC White
vs
Rothwell Juniors FC Blacks
10:30
Glen Juniors FC White
vs
Pool Juniors FC

Under 11's - Division 5

10:30
Horsforth St Margarets JFC Colts
vs
Collingham Juniors FC Black
10:30
Hunslet Club Juniors FC White
vs
Alwoodley Juniors FC
10:15
Leeds Juniors FC (Athletico)
vs
Yorkshire Amateur Juniors FC
12:15
Tingley Athletic Juniors FC White
vs
Wortley FC Juniors

Under 11's - Division 6

10:30
Beeston Juniors FC
vs
Yorkshire Amateur Juniors FC
10:30
Leeds City Juniors FC
vs
LS27 FC
10:30
Wakefield Jets JFC
vs
Stanningley Albion (Blacks)
10:30
Whitkirk Wanderers JFC
vs
Tingley Athletic Juniors FC Green

U10's - Friendly League C - 2 Team

10:00
Hunslet Club Juniors FC
vs
Amaranth Juniors FC
10:00
Rothwell Juniors Blues
vs
Ossett Albion FC Scorpians
TBC
Rothwell Town Juniors FC
vs
Leeds City Juniors FC

U10's - Friendly League B - 2 Team

TBC
Farsley Celtic Juniors FC
0 - 0 Full time
Woodkirk Valley FC
10:00
Garforth Rangers Juniors FC Blue
vs
North East Leeds JFC
10:00
Horsforth St Margarets JFC
vs
Bramley Phoenix FC
10:00
Whinmoor Juniors U10
vs
Churwell Lions

U10's - Friendly League A - 2 Team

TBC
Collingham Juniors Blue
vs
Garforth Rangers Juniors FC White
TBC
Garforth Villa JFC
vs
Wortley FC Juniors
TBC
Rothwell Juniors FC Red
vs
Wrenthorpe Rangers JFC

U10's - Friendly League B - 1 Team

10:00
Crofton Juniors U10
vs
Chapeltown FYDC FC
10:00
Stanningley Albion JFC
vs
Kippax Athletic Juniors FC
TBC
Woodkirk Valley FC
vs
Horsforth Galaxy

U10's - Friendly League A - 1 Team

TBC
Castleford Town Juniors FC
vs
Beeston Juniors FC
TBC
Horsforth JFC
vs
Hunslet Club JFC Green
TBC
Wakefield Jets JFC
vs
Pool Juniors FC

U9's - Friendly League C - 2 Team

10:00
Amaranth Juniors FC
vs
Horsforth St Margarets JFC Crusaders
10:00
Churwell Lions Juniors FC
vs
Colton Juniors FC
10:00
Shadwell United FC
vs
Hunslet Club Juniors FC
10:00
Yorkshire Amateurs Juniors FC
vs
Middleton Park Juniors FC

U9's - Friendly League B - 2 Team

10:00
Horsforth JFC
vs
Garforth Rangers Juniors FC
10:00
Hunslet Club Juniors FC Green
vs
Chapeltown FYDC FC
10:00
Leeds City Juniors FC
vs
Wortley FC Juniors
10:00
Tingley Athletic JFC Tornadoes
vs
Woodkirk Valley FC

U9's - Friendly League A - 2 Team

10:00
Farsley Celtic Juniors FC
vs
Collingham Juniors FC
10:00
Glen Juniors FC
vs
Tingley Athletic JFC Corinthians
10:00
Pool Juniors FC
vs
Rothwell Town Juniors FC

U9's - Friendly League B - 1 Team

10:00
Farsley Celtic Juniors U9 (Colts)
vs
Crofton Juniors U9 (Blue)
10:00
Garforth Villa JFC
vs
Beeston Juniors FC
10:00
Kippax Athletic Juniors FC
vs
Townville Allstars AFC U9
10:00
Sherburn White Rose Juniors FC
vs
Whitkirk Wanderers JFC

U9's - Friendly League A - 1 Team

10:00
Crofton Juniors FC U9 (White)
vs
Alwoodley Juniors FC
10:00
Garforth Rangers Juniors U9 (Red)
vs
Altofts Juniors FC
10:00
Guiseley Juniors FC
vs
Wakefield Jets JFC
10:00
Ossett Albion Juniors FC
vs
Wrenthorpe Rangers JFC

U8's - Friendly League D - 2 Team

10:00
Beeston Juniors FC
0 - 0 Full time
Rothwell Juniors FC Blacks
10:00
Tingley Athletic JFC Tornadoes
vs
Rothwell Town Juniors FC
10:00
Woodkirk Valley FC
vs
Shadwell United FC

U8's - Friendly League C - 2 Team

10:00
Castleford Town Juniors FC
vs
Leeds City Juniors FC
10:00
Churwell Lions Juniors FC
vs
Horsforth JFC
10:00
Stanningley Albion JFC
vs
Pool Juniors FC

U8's - Friendly League B - 2 Team

10:00
Collingham Juniors FC
vs
Ossett Albion Juniors FC
10:00
Garforth Rangers Juniors FC Blue
vs
Hunslet Club Juniors FC
10:00
Yorkshire Amateurs Juniors FC
vs
Pudsey Juniors FC

U8's - Friendly League A - 2 Team

10:00
Colton Juniors FC
vs
Glasshoughton Welfare AFC
10:00
Farsley Celtic Juniors FC
vs
FC Catalan Soccer
10:00
Tingley Athletic JFC Titans
vs
Hunslet Club Juniors FC Green
10:00
Wortley FC Juniors
0 - 0 Full time
Rothwell Juniors FC

U8's - Friendly League - 1 Team

10:00
Crofton Juniors FC
vs
Bramley Phoenix FC
10:00
Garforth Rangers Juniors FC Red
vs
Wakefield Jets JFC
10:00
Garforth Villa JFC
vs
Temple AFC Juniors
10:00
Glen Juniors FC
vs
Sherburn White Rose Juniors FC
10:00
Horsforth JFC U8 (Single)
vs
Seacroft Community Colts FC
10:00
Kippax Athletic Juniors U8
vs
North East Leeds U8 (Single)

U7's - 2 Team Friendly League B

10:00
Horsforth JFC
vs
Wortley FC Juniors
10:00
Horsforth St Margarets JFC Chargers
vs
Garforth Rangers Juniors FC White
10:00
Hunslet Club Juniors FC
vs
Castleford Town Juniors FC

U7's - 2 Team Friendly League A

10:00
Farsley Celtic Juniors FC
vs
Colton Juniors FC
10:00
Pudsey Juniors FC
vs
Shadwell United U7

Sunday 20 September 2015

Under 18's - Division 1

TBC
Garforth Rangers Juniors FC
2 - 5 Full time
Colton Juniors FC
14:00
North East Leeds JFC
2 - 1 Full time
Normanton Athletic JFC
TBC
Whitkirk Wanderers FC
4 - 3 Full time
Garforth Villa

Under 17's - Division 1

TBC
Pontefract Collieries
2 - 2 Full time
Glasshoughton Welfare Juniors
TBC
Westwood Juniors FC
4 - 2 Full time
Harrogate Town JFC

Under 17's - Division 2A & 2B

TBC
SELBY TOWN FC
16 - 1 Full time
pontefract sports & social
TBC
TEAM DYNAMOS WANDERERS FC
L - W
KIPPAX ATHLETIC JUNIORS
TBC
WRENTHORPE RANGERS
1 - 1 Full time
HORSFORTH ST MARGARETS JFC (TWISTERS)
TBC
kirkstall crusaders
14 - 0 Full time
SHAPLA FC
TBC
shadwell united jfc (athletic)
0 - 5 Full time
glen juniors
TBC
tingley athletic juniors
1 - 0 Full time
Jubo Dhol Juniors

Under 16's - Division 1

TBC
Harrogate Railway
5 - 0 Full time
Glen Juniors FC (Blues)
TBC
Ossett Town Juniors FC
3 - 0 Full time
Farsley Celtic Juniors

Under 16's - Division 2

TBC
Durkar Devils JFC
3 - 5 Full time
Horsforth St Margarets JFC
TBC
Glen Juniors FC (Whites)
3 - 0 Full time
Wortley FC Juniors
TBC
Savile United F.C
4 - 1 Full time
Pontefract St Joseph's JFC
TBC
Wigton Moor Juniors FC
2 - 4 Full time
Kippax Athletic Juniors

Under 16's - Division 3

TBC
Crofton Juniors
2 - 4 Full time
Yorkshire Amateur Juniors FC Colts
TBC
Wrenthorpe Rangers FC
5 - 0 Full time
Colton Juniors JFC (Athletic)

Under 15's - Division 1

TBC
CTA Select Academy Orange
0 - 0 Full time
Eccleshill Blues Juniors FC (Eagles)
TBC
Farsley Celtic
2 - 3 Full time
Eccleshill Blues Juniors FC (Hawks)
TBC
Garforth Villa JFC
1 - 1 Full time
Wortley FC Juniors
TBC
Leeds City Juniors FC
2 - 1 Full time
Yorkshire Amateur Juniors FC
TBC
Shadwell United FC
5 - 3 Full time
Robin Hood Athletic JFC Blue

Under 15's - Division 2

TBC
Churwell Lions JFC
3 - 2 Full time
Amaranth Juniors FC
TBC
Garforth Rangers JFC (Whites)
2 - 1 Full time
Westwood Juniors FC
TBC
Kirkstall Crusaders JFC
2 - 3 Full time
Alverthorpe Juniors FC
TBC
Pontefract St Josephs JFC
3 - 9 Full time
Stanningley Albion JFC Red
TBC
Robin Hood Athletic JFC White
2 - 2 Full time
Townville Allstars AFC

Under 15's - Division 3

TBC
Altofts Juniors FC
L - W
Tingley Athletic Juniors FC
TBC
Guiseley Juniors FC (Yellow)
3 - 6 Full time
CTA Select Academy Whites
TBC
Leeds City Juniors Colts FC
4 - 3 Full time
Wrenthorpe Rangers JFC Wasps
TBC
Pontefract Sports and Social JFC
4 - 1 Full time
Wrenthorpe Rangers JFC Hornets
TBC
Stanningley Albion JFC Black
2 - 1 Full time
Wortley FC Juniors Colts

Under 15's - Division 4

TBC
Crofton Juniors FC
1 - 5 Full time
Robin Hood Athletic JFC Red
TBC
Garforth Rangers JFC (Blues)
4 - 1 Full time
Stanningley Albion JFC Whites
TBC
Horsforth St Margarets JFC (Broncos)
5 - 2 Full time
Beeston Juniors FC
TBC
Pudsey Juniors FC
7 - 2 Full time
Woodkirk Valley Wolves FC
TBC
Sherburn White Rose Juniors FC
5 - 3 Full time
Temple AFC Juniors

Under 14's - Division 1

TBC
Bingley Juniors FC
2 - 0 Full time
Garforth Rangers JFC
TBC
Guiseley Juniors FC Yellow
9 - 1 Full time
Guiseley Juniors FC White
TBC
Ryhill FC
3 - 2 Full time
Rothwell Juniors FC

Under 14's - Division 2

TBC
Altofts Juniors FC
4 - 2 Full time
Guiseley Juniors FC Green
TBC
Kippax Juniors FC
13 - 1 Full time
Winged Hussars Juniors FC
TBC
Wrenthorpe Rangers JFC
8 - 2 Full time
Garforth Villa JFC

Under 14's - Division 3

TBC
Westwood Juniors FC
10 - 7 Full time
Wakefield Jets JFC

Under 14's - Division 4

TBC
Team Dynamos Wanderers FC
L - W
Alverthorpe Juniors FC
TBC
Tingley Athletic JFC Titans
0 - 5 Full time
Churwell Lions JFC Blue

Under 13's - Division 1

TBC
Altofts Jnrs FC Whites
0 - 5 Full time
FC Catalan Soccer
TBC
Colton Juniors FC Crusaders
3 - 3 Full time
Hunslet Club Juniors FC
TBC
Kellingley Welfare Juniors
5 - 1 Full time
Sherburn White Rose Juniors FC
TBC
Stanningley Albion JFC Red
W - L
Horsforth St Margarets JFC Colts

Under 13's - Division 2

TBC
Altofts Jnrs FC Reds
6 - 2 Full time
Guiseley Juniors FC Blue
TBC
CTA Select Academy
8 - 0 Full time
Farsley Celtic Juniors FC
TBC
Rothwell Juniors FC
1 - 3 Full time
Leeds City Juniors FC
TBC
Whitkirk Wanderers JFC Maroon
9 - 4 Full time
Guiseley Juniors FC Yellow
<