Results

Filter by team

Sunday 25 January 2015

Under 11 Division 3

10:30
Bardsey Juniors
6 - 2 Full time
Sherburn White Rose
10:30
Churwell Lions
P - P
Tingley Athletic Juniors
10:30
Colton Juniors
10 - 1 Full time
Hunslet Juniors
10:30
Glasshoughton Wefare Juniors
4 - 2 Full time
Rothwell Juniors

Under 12 Division 1

10:30
Pontefract Collieries
3 - 1 Full time
North East Leeds JFC
10:30
Rothwell Town Red
0 - 6 Full time
Hunslet Club Juniors FC
10:30
Shadwell United FC
0 - 9 Full time
Horsforth St Margarets Colts
10:30
Sherburn White Rose Juniors FC
1 - 2 Full time
Colton Juniors Crusaders

Under 12 Division 2

10:30
Glen Juniors
1 - 5 Full time
Farsley Celtic Juniors FC
10:30
Horsforth St Margarets Mustangs
2 - 6 Full time
Colton Juniors Knights
10:30
Leeds City Juniors FC
4 - 1 Full time
Churwell Lions Juniors FC

Under 12 Division 4

10:30
Horsforth Galaxy Meteors
0 - 0 Full time
Chapeltown FYDC
10:30
Hunslet Club Greens
6 - 1 Full time
Carlton & Rothwell Giants
10:30
Rothwell Town Blues
9 - 0 Full time
Wortley FC Colts
10:30
Wakefield Jets
P - P
Amaranth Juniors

Under 13 Division 3

12:00
Alwoodley Juniors FC
P - P
Kirkstall Crusaders
10:00
Churwell Lions JFC Black
P - P
Guiseley Green
10:00
Gipton Juniors
P - P
Wortley FC Juniors
10:00
Horsforth St Margarets (Stallions)
2 - 2 Full time
Amaranth Juniors FC
10:00
Leeds City Juniors FC
2 - 2 Full time
Tingley Athletic JFC (Tornados)

Under 13 Division 4

10:00
Rothwell Town Juniors (Red)
P - P
Chapeltown FYDC
10:00
Stanningley Albion (Black)
P - P
Beeston Juniors FC
10:00
Tingley Athletic JFC (Titans)
2 - 1 Full time
Whitkirk Wanderers Juniors (Blue)

Under 14 Division 2

10:30
Colton Juniors FC
L - W
Glen Juniors (Whites)
10:00
Gildersome Spurs
P - P
Churwell Lions JFC

Under 14 Division 3

TBC
Kippax Athletic
W - L Full time
Stanningley Albion Black
TBC
Leeds City Juniors Colts FC
4 - 1 Full time
Wrenthorpe Rangers JFC (Hornets)

Under 16 Division 2

10:00
Amaranth Juniors
1 - 1 Full time
Rothwell Juniors FC (Reds)
10:00
Churwell Lions Junior FC
P - P
Glen Juniors
10:00
Collingham JFC (Eagles)
P - P
Glasshoughton Welfare Juniors
10:00
Glasshoughton Welfare Juniors
1 - 0 Full time
Colton Juniors

Under 16 Division 3

14:00
Leeds City Juniors Colts
5 - 0 Full time
Seacroft Community Colts

Wednesday 21 January 2015

Under 15 Division 1

10:00
Ossett Town Juniors FC
P - P
CTA Select Academy

Sunday 18 January 2015

Under 11 Division 3

10:30
Glasshoughton Wefare Juniors
P - P
Colton Juniors
10:00
Hunslet Juniors
P - P
Churwell Lions
10:30
Rothwell Juniors
P - P
Bardsey Juniors
10:00
Sherburn White Rose
P - P
Whinmoor Juniors
10:00
Stanningley Albion
P - P
Tingley Athletic Juniors

Under 12 Division 1

10:30
Sherburn White Rose Juniors FC
4 - 0 Full time
Shadwell United FC

Under 12 Division 2

10:30
FC Catalan Soccer
5 - 0 Full time
Farsley Celtic Juniors FC

Under 12 Division 4

10:30
Hunslet Club Greens
P - P
Wortley FC Colts

Under 13 Division 4

10:00
Hunslet Juniors (Greens)
P - P
Rothwell Town Juniors (Red)

Under 14 Division 2

10:00
Yorkshire Amateur Juniors FC
P - P
Colton Juniors FC

Under 15 Division 1

10:00
Farsley Celtic Juniors
P - P
Rothwell Town Juniors FC
10:00
Glen Juniors Blue
P - P
Horsforth St Margarets JFC
10:00
Yorkshire Amateur Juniors FC
P - P
Garforth Rangers White

Under 16 Division 2

10:00
Glasshoughton Welfare Juniors
P - P
Collingham JFC (Eagles)

Under 17 Division 1A & 1B

10:00
Amaranth Juniors Colts
W - L
Wortley Juniors Fc
10:00
COLTON JUNIORS JFC
vs
NOSTELL MINERS FC
10:00
Garforth Villa ( Whites )
vs
Garforth Villa ( Blues )
10:00
HARROGATE TOWN JFC
vs
CARLTON ATHLETIC JUNIORS FC
10:00
North East Leeds JFC
vs
Howden Clough JFC

Sunday 11 January 2015

Under 11 Division 3

10:00
Churwell Lions
4 - 1 Full time
Colton Juniors
10:00
Glasshoughton Wefare Juniors
1 - 1 Full time
Hunslet Juniors
10:00
Stanningley Albion
1 - 8 Full time
Bardsey Juniors
10:00
Tingley Athletic Juniors
0 - 6 Full time
Sherburn White Rose
10:00
Whinmoor Juniors
4 - 3 Full time
Rothwell Juniors

Under 12 Division 1

10:30
Colton Juniors Crusaders
1 - 3 Full time
Hunslet Club Juniors FC
10:30
Horsforth St Margarets Colts
6 - 0 Full time
North East Leeds JFC
11:30
Rothwell Town Red
1 - 2 Full time
Stanningley Albion Red

Under 12 Division 2

10:30
Altofts Juniors
5 - 0 Full time
Glen Juniors
10:30
Colton Juniors Knights
3 - 0 Full time
Churwell Lions Juniors FC
10:30
Farsley Celtic Juniors FC
7 - 2 Full time
Wortley FC Juniors
10:30
Horsforth St Margarets Mustangs
4 - 2 Full time
Leeds City Juniors FC

Under 12 Division 4

12:30
Amaranth Juniors
W - L
Chapeltown FYDC
10:30
Carlton & Rothwell Giants
1 - 4 Full time
Hunslet Club Greens
10:30
Castleford White Rose
0 - 3 Full time
Rothwell Town Blues
10:30
Horsforth Galaxy Meteors
vs
Tingley Athletic
10:30
Wortley FC Colts
2 - 7 Full time
Wakefield Jets

Under 13 Division 3

10:00
Churwell Lions JFC Black
2 - 2 Full time
Wortley FC Juniors
10:00
Gipton Juniors
2 - 6 Full time
Amaranth Juniors FC

Under 13 Division 4

10:00
Chapeltown FYDC
6 - 3 Full time
Hunslet Juniors (Greens)
10:00
Churwell Lions Yellow
1 - 3 Full time
Beeston Juniors FC
10:00
Rothwell Town Juniors (Red)
0 - 4 Full time
Whitkirk Wanderers Juniors (Blue)

Under 14 Division 2

10:00
Churwell Lions JFC
3 - 0 Full time
Gildersome Spurs
10:00
Colton Juniors FC
0 - 9 Full time
Shadwell United FC
10:00
Glen Juniors (Whites)
0 - 5 Full time
Stanningley Albion Red

Under 14 Division 3

TBC
Kirkstall Crusaders JFC
7 - 2 Full time
Horsforth St Margarets JFC (Broncos)
TBC
Stanningley Albion Black
6 - 0 Full time
Leeds City Juniors Colts FC
TBC
Wrenthorpe Rangers JFC (Hornets)
0 - 4 Full time
Wrenthorpe Rangers JFC (Wasps)

Under 15 Division 1

12:30
Glen Juniors Blue
A - A
CTA Select Academy
10:00
Horsforth St Margarets JFC
0 - 6 Full time
Garforth Rangers White
11:00
Rothwell Town Juniors FC
9 - 2 Full time
Chapeltown FYDC
10:00
Yorkshire Amateur Juniors FC
0 - 3 Full time
Churwell Lions

Under 16 Division 2

14:00
Glen Juniors
2 - 5 Full time
Amaranth Juniors
10:00
Hunslet Club Greens
1 - 8 Full time
Rothwell Juniors FC (Reds)

Under 16 Division 3

10:00
Kippax Athletic Juniors
2 - 1 Full time
Seacroft Community Colts

Under 17 Division 1A & 1B

14:00
Howden Clough JFC
vs
Garforth Villa ( Blues )
10:00
Ilkley Town FC
vs
North East Leeds JFC
10:00
NOSTELL MINERS FC
vs
FARSLEY CELTIC JUNIORS FC
10:00
Wortley Juniors Fc
vs
Garforth Villa ( Whites )

Sunday 4 January 2015

Under 13 Division 3

13:00
Amaranth Juniors FC
P - P
Churwell Lions JFC Black
10:00
Wortley FC Juniors
P - P
Kirkstall Crusaders

Under 13 Division 4

10:00
Chapeltown FYDC
P - P
Churwell Lions Yellow
10:00
Hunslet Juniors (Greens)
P - P
Whitkirk Wanderers Juniors (Blue)

Under 14 Division 2

10:00
CTA Select Academy Orange
W - L
Garforth Rangers Juniors

Under 17 Division 1A & 1B

10:00
CARLTON ATHLETIC JUNIORS FC
vs
COLTON JUNIORS JFC
10:00
HARROGATE TOWN JFC
vs
Garforth Villa ( Blues )

Latest news

Under 8’s GJFL Cup Competition
Club Under 8’s GJFL Cup Competition

Under 8’s GJFL Cup Competition Sunday 17th September first game kicks off at 10:00 am

Farsley Celtic JFC Coaching Opportunity
Club Farsley Celtic JFC Coaching Opportunity

Coaches required by Farsley Celtic JFC

Manager Wanted
General Manager Wanted

Manager Wanted

Garforth Junior Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe