Results

Filter by team

Sunday 21 December 2014

Under 11 Division 3

10:00
Bardsey Juniors
P - P
Colton Juniors
10:00
Glasshoughton Wefare Juniors
P - P
Churwell Lions

Under 15 Division 1

10:00
Garforth Rangers White
P - P
CTA Select Academy

Under 17 Division 1A & 1B

TBC
ROTHWELL JUNIORS FC
W - L Walkover winner: ROTHWELL JUNIORS FC
GLASSHOUGHTON WELFARE JUNIORS FC
TBC
Wortley Juniors Fc
0 - 9 Full time
North East Leeds JFC

Sunday 14 December 2014

Under 11 Division 3

10:00
Bardsey Juniors
2 - 4 Full time
Churwell Lions
10:00
Colton Juniors
2 - 5 Full time
Whinmoor Juniors
10:00
Rothwell Juniors
2 - 4 Full time
Sherburn White Rose

Under 12 Division 1

10:30
Pontefract Collieries
1 - 2 Full time
Horsforth St Margarets Colts
10:30
Rothwell Town Red
1 - 7 Full time
Colton Juniors Crusaders
10:30
Shadwell United FC
0 - 5 Full time
Guiseley Juniors Yellow
10:30
Sherburn White Rose Juniors FC
2 - 6 Full time
Stanningley Albion Red

Under 12 Division 2

10:00
Leeds City Juniors FC
2 - 2 Full time
Wortley FC Juniors

Under 12 Division 4

10:30
Amaranth Juniors
12 - 2 Full time
Horsforth Galaxy Meteors
10:30
Rothwell Town Blues
W - L
Chapeltown FYDC
10:30
Tingley Athletic
vs
Carlton & Rothwell Giants
10:30
Wakefield Jets
P - P
Hunslet Club Greens
10:30
Wortley FC Colts
vs
Castleford White Rose

Under 13 Division 3

10:00
Amaranth Juniors FC
4 - 0 Full time
Wortley FC Juniors

Under 13 Division 4

11:30
Churwell Lions Yellow
P - P
Beeston Juniors FC
10:30
Rothwell Town Juniors (Red)
P - P
Stanningley Albion (Black)

Under 14 Division 2

10:00
Colton Juniors FC
0 - 9 Full time
CTA Select Academy Orange
10:00
Shadwell United FC
7 - 1 Full time
Tingley Athletic Juniors FC
10:00
Yorkshire Amateur Juniors FC
6 - 2 Full time
Stanningley Albion Red

Under 14 Division 3

10:00
Kirkstall Crusaders JFC
P - P
Horsforth St Margarets JFC (Broncos)
10:00
Leeds City Juniors Colts FC
8 - 1 Full time
Kippax Athletic
10:00
Stanningley Albion Black
4 - 1 Full time
Wrenthorpe Rangers JFC (Hornets)
10:00
Wrenthorpe Rangers JFC (Wasps)
1 - 1 Full time
Amaranth Juniors FC
10:00
Wrenthorpe Rangers JFC (Wasps)
P - P
Leeds City Juniors Colts FC

Under 15 Division 1

10:00
CTA Select Academy
2 - 2 Full time
Rothwell Town Juniors FC
12:00
Chapeltown FYDC
P - P
Yorkshire Amateur Juniors FC
10:30
Churwell Lions
P - P
Glen Juniors Blue
12:00
Garforth Rangers White
3 - 1 Full time
Ossett Town Juniors FC
10:00
Horsforth St Margarets JFC
2 - 1 Full time
Farsley Celtic Juniors

Under 16 Division 2

10:00
Amaranth Juniors
1 - 4 Full time
Collingham JFC (Eagles)
14:00
Churwell Lions Junior FC
P - P
Glasshoughton Welfare Juniors
10:00
Glen Juniors
P - P
Hunslet Club Greens
10:00
Rothwell Juniors FC (Reds)
2 - 0 Full time
Wortley FC Juniors

Under 16 Division 3

10:00
Sherburn White Rose
4 - 0 Full time
Tingley Tigers

Under 17 Division 1A & 1B

TBC
Garforth Villa ( Whites )
0 - 5 Full time
COLTON JUNIORS JFC
TBC
HARROGATE TOWN JFC
1 - 2 Full time
GLASSHOUGHTON WELFARE JUNIORS FC
10:00
Ilkley Town FC
vs
Garforth Villa ( Blues )
TBC
North East Leeds JFC
1 - 2 Full time
FARSLEY CELTIC JUNIORS FC

Sunday 7 December 2014

Under 11 Division 3

10:00
Bardsey Juniors
3 - 0 Full time
Glasshoughton Wefare Juniors
10:00
Stanningley Albion
9 - 4 Full time
Hunslet Juniors
10:00
Tingley Athletic Juniors
2 - 1 Full time
Colton Juniors
10:00
Whinmoor Juniors
1 - 3 Full time
Churwell Lions

Under 12 Division 1

10:30
Rothwell Town Red
5 - 2 Full time
Guiseley Juniors Yellow
10:30
Shadwell United FC
0 - 8 Full time
Hunslet Club Juniors FC

Under 12 Division 2

10:00
Leeds City Juniors FC
2 - 3 Full time
Horsforth St Margarets Mustangs
10:00
Wortley FC Juniors
2 - 3 Full time
Farsley Celtic Juniors FC

Under 12 Division 4

12:30
Amaranth Juniors
3 - 1 Full time
Wortley FC Colts
10:30
Carlton & Rothwell Giants
2 - 3 Full time
Horsforth Galaxy Meteors
10:30
Hunslet Club Greens
4 - 0 Full time
Chapeltown FYDC
10:30
Rothwell Town Blues
1 - 2 Full time
Castleford White Rose
10:30
Wakefield Jets
vs
Tingley Athletic

Under 13 Division 3

10:00
Alwoodley Juniors FC
5 - 4 Full time
Amaranth Juniors FC
10:00
Kirkstall Crusaders
0 - 4 Full time
Guiseley Green
10:00
Tingley Athletic JFC (Tornados)
4 - 4 Full time
Churwell Lions JFC Black

Under 13 Division 4

10:00
Tingley Athletic JFC (Titans)
7 - 4 Full time
Hunslet Juniors (Greens)
10:00
Whitkirk Wanderers Juniors (Blue)
0 - 4 Full time
Churwell Lions Yellow

Under 14 Division 2

10:00
Colton Juniors FC
L - W
Churwell Lions JFC
10:00
Gildersome Spurs
0 - 9 Full time
Stanningley Albion Red
10:00
Tingley Athletic Juniors FC
1 - 1 Full time
Glen Juniors (Whites)

Under 14 Division 3

10:00
Kippax Athletic
4 - 3 Full time
Horsforth St Margarets JFC (Broncos)
12:15
Leeds City Juniors Colts FC
0 - 3 Full time
Amaranth Juniors FC
10:00
Stanningley Albion Black
1 - 3 Full time
Kirkstall Crusaders JFC
10:00
Wrenthorpe Rangers JFC (Hornets)
4 - 2 Full time
Wrenthorpe Rangers JFC (Wasps)

Under 15 Division 1

10:00
Garforth Rangers White
5 - 2 Full time
Farsley Celtic Juniors
10:00
Glen Juniors Blue
3 - 1 Full time
Chapeltown FYDC
10:00
Ossett Town Juniors FC
1 - 4 Full time
Churwell Lions
10:00
Rothwell Town Juniors FC
4 - 0 Full time
Horsforth St Margarets JFC

Under 16 Division 2

TBC
Rothwell Juniors FC (Reds)
7 - 1 Full time
Amaranth Juniors Colts

Under 16 Division 3

10:00
Kippax Athletic Juniors
4 - 3 Full time
Pontefract Sports & Social
14:00
Seacroft Community Colts
3 - 4 Full time
Middleton Park JFC
15:30
Sherburn White Rose
0 - 2 Full time
Horsforth St Margarets JFC (Twisters)

Under 17 Division 1A & 1B

TBC
Amaranth Juniors Colts
1 - 7 Full time
COLTON JUNIORS JFC

Latest news

Under 8’s GJFL Cup Competition
Club Under 8’s GJFL Cup Competition

Under 8’s GJFL Cup Competition Sunday 17th September first game kicks off at 10:00 am

Farsley Celtic JFC Coaching Opportunity
Club Farsley Celtic JFC Coaching Opportunity

Coaches required by Farsley Celtic JFC

Manager Wanted
General Manager Wanted

Manager Wanted

Garforth Junior Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe